Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś spróbuję. Mam teraz inne pozycje na liście :D

To w co tam będziesz siekał ? :grin:
Ja dziś pograłem chwilę w Until Dawn (jest za free pełna wersja w PS Plus) ale dłużej pogierczę wieczorkiem,jak się ściemni :wink:

Gdyby kogoś interesowało,jest dostępna beta PES 2018.
Jutro rusza otwarta beta Destiny 2 (do 23 lipca).

Od jakiego czasu zauważyłem,że sporo dem w PS Store nie jest dostępnych z pozycji "wersje demonstracyjne".
Jednak jak się wpisze dany tytuł w wyszukiwarce,można znaleźć dema takich gier,jak np. :

Life is Strange (zaciekawiło mnie,szkoda,że nie ma po polsku...)
The Division
Titanfall 2
F1 2016
Mass Effect : Andromeda
Dishonored 2
Far Cry 4
Watch Dogs 2
Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux
Rise of the Tomb Raider

:wink:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
To w co tam będziesz siekał ? :grin:
Teraz męcze Andromede. Zamówiłem też Crasha i czekam na dostawę:D Za miesiąc Uncharted Lost Legacy. Mam jeszcze na półce Dark Souls 3 i w końcu chce się za to zabrać na poważnie. Leży jeszcze Metro Last Light, Persona 5 i Yakuza 0.
Ja dziś pograłem chwilę w Until Dawn (jest dostepna pełna wersja w PS Plus) ale dłużej pogierczę wieczorkiem,jak się ściemni :wink:
Tylko nie wal rzadziaków:p:D

Life is Strange (zaciekawiło mnie,szkoda,że nie ma po polsku...)
Ja właśnie z tego powodu ogralem to na PC. Spolszczenie co prawda amatorskie ale znakomicie zrobione. Na pewno warto, bo gra jest świetna.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Coś ta beta "Destiny 2" mi nie idzie...
Ściągnęła się normalnie,ale przy odpalaniu nagle nie może połączyć się z serwerem i wyskakują komunikaty o sprawdzeniu połączenia sieciowego (inne funkcje online,zarówno przez wi-fi,jak i kabel śmigają normalnie) ;)


Edit :
Odmuliła się...

Edit 2 : Walić tą gierkę (PS4 Pro) :grin:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
A ja pogralem trochę w bete Pro Evo 2018 i zapowiada się znakomicie. Nie jestem jakimś wielkim fanem kopaniny ale mechanika rozgrywki jest świetna i wygląda bardzo realistycznie. Piłka nie klei się do nóg i trzeba trochę pokombinować żeby rozegrać jakąś dobrą akcję. Dodam jeszcze, że ostatni PES w jakiego grałem to 2011 na PS3 i od tego czasu gra zmieniła się nie do poznania. Jedyny minus to trochę długi czas oczekiwania na przeciwnika.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo,już wcześniej znałem Twój kanał,ale teraz widzę,że masz zadatki na aktora :D:mrgreen:

[youtube]4zDHJN1p69c[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Uderzaj do Netflixa na casting Wieśka :grin:
maxresdefault.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co wy tu wklejacie, ja pierdziele. Żal, to mało.
Nie dziwota, że konsolowcy potem są kojarzeni z dzieciarnią :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ciekawy jestem co z tego wyjdzie... ;-)
(za 1,5 miesiąca premiera)

Cytat :
Celtycka wojowniczka udaje się w niebezpieczną podróż do wikińskiego piekła, by stoczyć walkę o duszę swojego zmarłego ukochanego...

[youtube]iGMFEPEHrG0[/youtube]

Łap nowy gameplay. Mechanika walki wygląda znakomicie. Klimacik też całkiem dobry. Szkoda tylko, że po takich ciosach nie odpadają żadne kończyny :D

[youtube]xb-RH2b8ac4[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzięki,będę myślał nad zakupem :wink:

Pograłem trochę w zaległe "Tom Clancy’s The Division" (demo).
W singlu,to bieda straszna (powtarzalność misji).
To bardziej pod kooperację,jednak już bardziej ciekawi mnie ona w "Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands" :wink:
Z kolei grafa nawet niezła i co ważne (jak dla mnie) antyaliasing daje radę :wink:

1c7eda.png

205a3c.png
 
Do góry