Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No dobra,miałem PS4 Pro od premiery,jak i kilka innych Sonek :D
A Xbox to zło :mrgreen:

maxresdefault.jpg
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Myślę, że Xbox Scorpio będzie znakomitym uzupełnieniem dla użytkowników PS4. Osobiście nie jestem zagorzałym zwolennikiem żadnej ze stron. W przeszłości posiadałem różne platformy: PSX, Sega Dreamcast, Xbox pierwszej generacji. Obecnie posiadam na stanie PS3, PS4 oraz PS Vita. Zakupu PS4 Pro zupełnie nie biorę pod uwagę skoro posiadam zwykłe PS4. Docelowo zakupię zapewne Xboxa Scorpio, który - oprócz samych gier - będzie również służył jako odtwarzacz Bluray Ultra HD. Skoro np. taki Player Panasa UB700 kosztuje ok. 1700 zł, to myślę, że warto dołożyć kilka stówek do nowego Xboxa i mieć urządzenie wielofunkcyjne, czyli player UHD i najmocniejszą na rynku konsolę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomyśleć, że nie długo stuknie 20 lat od czasów genialnego Shenmue na zacnym DC. Prekursor wielu gier. Świetna pozycja ;)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Shenmue - bez dwóch zdań - to była genialna gra. Pamiętam przejście z PSX na DC, szczęka mi opadła wówczas na takich tytułach jak Shenmue, Virtua Tennis, Soul Calibur, Dead or Alive czy NBA 2K :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, Virtua Tenis jest w moim top 10 po dzień dzisiejszy.
No i nie zapominajmy o Crazy Taxi z soundtrackiem Offspring. To była jazda. ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogliby na tych targach zapowiedzieć jakieś nowe "GTA",czy "Wieśka"... :-D
Zobaczymy,co jeszcze pokażą inni wydawcy ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Konferencja faktycznie słaba, chociaż moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych, ale to tylko świadczy o niskim poziomie tegorocznego E3. Trochę tego pokazali, chociaż większość z tych gier widzieliśmy już kilka miesięcy temu więc bez rewelacji. Żadnej zapowiedzi jakieś nowej marki. Na plus - mało pieprzenia, poza smętach o VR, a dużo oglądania. Kilka nowych gameplajów i restart Shadow of the Colossus. Trochę informacji o datach wydania. Na minus - połowa to dopiero 2018, a niektóre tytuły przyjdzie nam pewnie oglądać po raz kolejny na następnym E3. Zabrakło dużych tytułów o których wspomniał już Piramida TLOU2 i Death Stranding. Niektórzy liczyli też na gameplay RDR2, Shenmue3, nowa gra od From Software i nowy projekt Sucker Punch ale to pewnie albo na TGS, albo dopiero na grudniowym Playstation Experience. No nic, zostało jeszcze Nintendo i reszta pojedynczych devów.
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Panowie - gra ktos z was moze w Mass Effect Andromeda ?
Przymiezam sie do zakupu , ale nie wiem czy warto .
Ktos , cos pogrywa ?

W porównaniu do trylogii wypada raczej słabo.
Historia trochę naciągana, dużo bugów, fajną recenzję zrobił wyżej wymieniony Quaz.
W aktualnej cenie uważam, że nie warto.
[youtube]vUvofchVHYA[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panowie - gra ktos z was moze w Mass Effect Andromeda ?
Przymiezam sie do zakupu , ale nie wiem czy warto .
Ktos , cos pogrywa ?

Dwójkę kiedyś przeszedłem i grało mi się naprawdę fajnie,również za sprawą wyjątkowo dobrego polskiego dubbingu.
Trójkę zacząłem,jednak po pewnym czasie odpuściłem.
Może miałem zbyt krótki czas między tymi częściami i czułem trochę powtarzalność...
Za najnowszą odsłonę będę się zabierał,jednak jeszcze nie teraz,chwilowo mam w co grać ("męczę" jeszcze "U4" i "HZD") ;-)
Dema już powyczyszczałem (chyba z 15) :D
 

vectra1

Member
Bez reklam
Zdecydowanie się nie popisali Andromedą, ze względu problemy z animacją postaci w internecie wylała się fala hejtu.
Z tego co wiem część ludzi odpowiedzialnych za Andromedę zdegradowali, część przenieśli i chwilowo nie będzie kolejnego ME.
Za to scenarzysta z ME 1 i 2 razem z Bioware pracuje nad nowym całkiem nieźle wyglądającym projektem w klimatach ME (rozgrywka na nowym Xklocu)

[youtube]EL5GSfs9fi4[/youtube]
 

vectra1

Member
Bez reklam
Z tymi animacjami to prawda,nawet później wypuszczali jakieś patche,aby trochę je poprawić...

Bardzo podobna sytuacja do polskiego Snajpera, niestety ani jednym ani drugim wypuszczanie patchy nie wyszło na dobre.
Społeczność graczy i recenzentów nie wybacza tak szybko więc chyba lepiej opóźnić premierę i wydać kilka baniek więcej jak to robi chociaż Rockstar z RDR2 niż iść w zaparte z przekonaniem jakoś to będzie i zepsuć markę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rockstar to klasa sama w sobie, pieszczą latami, ale jak już coś wypuszczą, to przez następne lata wszyscy zbierają szczękę, a reszta od nich kopiuje rozwiązania. Polski Sniper przy tym, to żart i zmarnowany potencjał, bo zamysł bym przedni. Liczyłem na ten tytuł, a wyszło co wyszło.

Pokazała się już złota PS4 slim, ale powariowali z tym cenami:
http://www.mediaexpert.pl/konsole-p...gclsrc=aw.ds&dclid=CNia78mSwtQCFcgYGAodnooGpg
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Biorąc pod uwagę, że to zwykła czwórka i jeszcze 500gb to faktycznie deal roku.
Cena na pewno spadnie jak w przypadku białej.
W tej cenie mam Prosiaka, aczkolwiek sam kolor wygląda ciekawie
gps41.jpg

gps43.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Społeczność graczy i recenzentów nie wybacza tak szybko więc chyba lepiej opóźnić premierę i wydać kilka baniek więcej jak to robi chociaż Rockstar z RDR2 niż iść w zaparte z przekonaniem jakoś to będzie i zepsuć markę.

Dokładnie,pierwsze wrażenie jest bardzo ważne ;)
 

pantomima

Banned
Dzieki chlopaki za opinie ;)

A wiec , jak nie Andromeda co innego w tym klimacie ?, bo mam ochote na delikatna odskocznie od klimatow ala Bloodborne, Dark Souls .

Dawno temu na pc byla taka gra jak Unreal ( nie Tournament ) . Jest obecnie jakis odpowiednik tej gry na ps.xa, cos w podobnym klimacie ?
 
Do góry