Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Oczywiście że mogli. Nawet powinni to zrobić na największej imprezie. Co miałem napisać, że ich konferencja była ciekawa i niezwykle emocjonująca Było dużo dobrych gier? Bez przesady. Wyraziłem swoją opinię o występie a nie o sprzęcie. Ty z kolei kolejny raz zacząłeś się pienić i wytykać mi ca konsola posiada i wyskakiwać ze szczeniackimi tekstami. Wiem co posiada ale poza osobami ceniącymi sobie te dodatkowe funkcje, są jeszcze osoby którzy cenią też sobie przede wszystkim gry i chcieli by dostać produkt adekwatny do oferowanego samego sprzętu a nie indyki. No litości. Sama Forza to niestety mało.
Także Ty również wrzuć sobie na luz i nabierz trochę dystansu do tego co ktoś pisze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja rozumiem Twoje ekscytacja jakimiś Unchartami, bo też w Twoim wieku rajcowałem się takimi cukierkami,

"Uncharted (4)" nie jest takie cukierkowe :wink:
Może nie lecą f..cki,hektolitry krwi i laski z wywalonymi cycami,jak lubisz :wink: ale nie przesadzajmy,bo nie jest tak strasznie dziecinnie (PEGI 16).
Poza tym,to świetna przygoda oraz fabuła,przebijajace te z wielu gier oraz filmów.
Grafika również na wysokim poziomie.
Ostatnio nie miałem za bardzo czasu,ale jak w to gierczę,bawię się naprawdę przednio :grin:
 

FoX88

New member
Cos pieknego ! Czuc kimacik :D

To na X.Boxa rozumie ?

Nie rozumiem czemu tam jest napisane "coming exclusively to Xbox One X and Windows 10" skoro normalnie na wszystkie platformy gra będzie.

Metro Exodus announced for PS4, Xbox One, and PC - Gematsu

A żeby nie sugerować się stronami z innych źródeł, to oficjalna strona:
http://www.metrothegame.com/en-gb/

Należy przewinąć na dół, okładki PC PS4 XONE są wszystkie 3.

Na konferencji padły faktycznie słowa, że to ma być Ex czy pod filmikiem tylko tak ktoś wymyślił? Bo straszne wprowadzanie w błąd.
 

proboszcz69

New member
Zawsze przednio sie bawie, jak czytam bojki fanboyow :)

Ja mialem najpierw PC, pozniej za 600 euro kupilem PS1 wraz z Tomb Raider. Pozniej dlugo nic (oczywiscie poza PC, bo ten byl od poczatku do teraz).
Nastepnie Xbox 360. Pozniej znowu nic. 2 lata temu PS4 (w pierwszym rzedzie dla Uncharted i przecenionych gier, w ktore gram w soboty w pracy na monitorze od Gaems). 2 miesiace temu sprzedalem PS4 bo natrafila sie okazja.

Teraz gram na PC. Ale za 2 miesiace planuje zakup PS4 slim aby dokonczyc Uncharted i pograc w kilka innych przecenionych gier w pracy.

A w listopadzie moze kupie sobie Xbox One X.

Wiem, wiem. Musze byc chory, nienormalny a jak w tym watku sie dowiedzialem nawet homoseksualista bo nie jestem fanboyem jedej z konsoli :) :)

Szkoda, ze moj swiat nie jest tak zero-jedynkowy jak niektorych tutaj ;)

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Otóż to.
Na premierze PS4 stało się w kolejce po nocach, kilka lat świetnej zabawy, następnie PC i nowe/inne doznania, za nie długo XBx trafi po strzechy i tak całe życie, od ruskich jajeczek, poprzez Atari/Commodore i wszystkie konsole po dzień dzisiejszy. Tak wygląda życiorys gracza, nie zamyka się na platformę i po za nią widzi to co najważniejsze, czyli gry. Tylko to się liczy.
 

FoX88

New member
Zawsze przednio sie bawie, jak czytam bojki fanboyow :)

Ja mialem najpierw PC, pozniej za 600 euro kupilem PS1 wraz z Tomb Raider. Pozniej dlugo nic (oczywiscie poza PC, bo ten byl od poczatku do teraz).
Nastepnie Xbox 360. Pozniej znowu nic. 2 lata temu PS4 (w pierwszym rzedzie dla Uncharted i przecenionych gier, w ktore gram w soboty w pracy na monitorze od Gaems). 2 miesiace temu sprzedalem PS4 bo natrafila sie okazja.

Teraz gram na PC. Ale za 2 miesiace planuje zakup PS4 slim aby dokonczyc Uncharted i pograc w kilka innych przecenionych gier w pracy.

A w listopadzie moze kupie sobie Xbox One X.

Wiem, wiem. Musze byc chory, nienormalny a jak w tym watku sie dowiedzialem nawet homoseksualista bo nie jestem fanboyem jedej z konsoli :) :)

Szkoda, ze moj swiat nie jest tak zero-jedynkowy jak niektorych tutaj ;)

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk

Nie przejmuj się, ja operuję na PS4 Pro, XONE S i starym PC i jak cokolwiek negatywnego powiem na temat którejś z tych platform to zawsze się dowiaduję, że jestem fanboyem tej drugiej strony.

Ja jestem zawiedziony brakiem dobrych exów na W10 / XONE, co nie zmienia faktu, że poważnie rozwązam albo przejście na XONE X jako konsolę pod multiplatformy, a PS4 Pro zostawić pod Exy Sony albo złożyć PC na nowo po paru latach.

Nie mam awersji do żadnej ze stron, nawet pady mi obydwa pasują, zarówno ten z XONE jak i z PS4, chociaż ten z PS4 jest minimalnie za mały, ale to głównie po przejściu z pada z XONE, jak akurat gram dłużej w jakiś tytuł na PS4, to nawet się tego nie odczuwa.

Jedno co mnie odrzuca przed złożeniem PC, to fakt, że wszystkie gry trzeba teraz rejestrować na Origin/Uplay/Steam, a często gra przez parę miesięcy od nowości i tak 100+ zł kosztuje. Co z tego, że na konsolę dam za używkę 150 zł, skoro sprzedam ją też w tej cenie po przejściu, a kolekcjonerem pudełek nie jestem.

Na Steamie mam mnóstwo gier, które kupiłem pod wpływem 'super' recenzji, a które klapą się okazały i za każdym razem jak Steama odpalam, to mnie to wkurza, nawet pochowałem te gry, żeby się w oczy nie rzucały.

Te 2h przez Steam darowane to za mało żeby być pewnym czy tytuł będzie ok, nie mówiąc o tym, że trzeba przejść proceder zakupu na Steamie, czekanie na zwrot, przewalutowanie € na zł itd. i zawsze to strata spora.

Z drugiej strony w PC na SSD komfort jest nieporównywalnie większy niż na konsoli. Grałem w Dishonored 2 na PS4 Pro, a w Dishonored pierwszy na PC na SSD. W pierwszym przypadku wczytywanie lokacji potrafiło 1.5 minuty trwać, a na PC max 8 sekund, w szoku byłem jak wiele to zmienia, zwłaszcza w skradankach gdzie często się wczytuje stan gry.
 
Ostatnia edycja:

proboszcz69

New member
Ja tez wole PC. Gram przez Steam Big Picture padem od Xboxa. Nie przeszkadza mi rejestrowanie na Steam. Kupuje zawsze przecenione gry lub oryginalne klucze z zagranicy.

Optymalnym rozwiazaniem byl by dla mnie prawdzimy cross playing. To znaczy kupuje gre na PC i moge grac rowniez na XBox (bez doplacania).

A dopoki na Playstation beda wychodzily dobre exclusivy, dopoty bede mial takze i te konsole w moim regale.

Wiem - chore, nienormalne i gejowate :)

No coz, niech tak bedzie ;)

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk
 

FoX88

New member
Prawda jest taka, że demo 3-godzinne każdej gry (demo; nie kupowanie i wycofywanie się z zakupów i czekanie na zwrot kasy po przeliczeniu € na zł od Gabena) nowo wychodzącej by wszystkie moje dylematy z PC rozwiązało, ale niestety twórcy chyba specjalnie nie przewidują takich rozwiązań, bo musieliby dobre gry robić, a nie tylko renderowane filmiki i opłacane recenzje.

Wiem, że na YT ludzie umieszczają let's playe, ale nie lubię strasznie tej formy, psuje mi rozgrywkę później takie oglądanie przez parę godzin jak ktoś gra. :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkie te tematy były już poruszane.
Fox, Twój problem z demami też opisywałem jakiś czas temu.
Rozwiązanie jest bardzo proste, kupujesz gre za pare zł. na alle i testujesz.
Ja już nie mam sentymentów, pierwotnie nazbierałem prawie setke gier na steamie/origin i większość była w ciemno z uwagi na brak dem.
Te celowo pomijają, człowiek wydaje w ciemno 150zł i po chwili okazuje się, że to niedopracowany gniot. Producenci dobrze wiedzą co robią.
Ostatnim przykładem był Polski Sniper za pare zł, zakup potraktowałem jako płatne demo, skoro sami nie potrafią, to człowiek musi sobie radzić we własny zakresie, a nie tak to powinno wyglądać.

Już nie wspomnę ile grubych tysięcy poszło na gry do PS3/4.
Często gry po 200-220zł, bo tyle kosztują nowości, a czekać miesiącami na obniżki nie mam zamiaru.
Potem człowiek przychodził do domu, odpalał i zonk.
Dema powinny być ustawowo do każdej pozycji.
 
Ostatnia edycja:

FoX88

New member
Z tym, że kupując te udostępnione konta wspiera się taką formę sprzedaży chorą przez osoby trzecie, nie do końca uważam to za dobre rozwiązanie. Nie mówiąc o tym, że nie widzi mi się później dostawać wezwanie na policję i zeznawać, tak jak chociażby tutaj:
https://bezprawnik.pl/konto-steam-allegro-policja/

Btw. To temat o PS4 jakby nie było więc się z zapytaniem jeszcze podepnę. Na niemieckim Amazonie są słuchawki Sony PlayStation 4 Wireless Stereo Headset za ok. 197 zł (z kuponem LATO17 wychodzi 46.84€).

To prawie połowa tej cena nominalnej (359 zł), ale wszędzie piszą o tym łamaniu się plastiku i że słuchawki nawet roku nie wytrzymują.

Ktoś miał styczność? Jest sens to kupić?

Te same co tutaj w Euro kosztują 249 zł na promocji:
Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

Attachments

  • amazon.jpg
    amazon.jpg
    157,2 KB · Wyś: 22
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To bardzo ciekawe i zacząłbym w takim razie od samego serwisu allegro, bo to on oficjalnie daje przyzwolenie na takie atrakcje.
Co najciekawsze, często kody sprzedają legalnie działające firmy.
Tak samo jak sprzedają dostęp do Tidala i pokrewnych serwisów.
Zresztą o czym my rozmawiamy, ja zostawiłem na gry więcej kasy, jak połowa użytkowników tego wątku razem wzięta.
Alle nic z tym nie robi od lat, sprzedawcy niczym się nie przejmują, to kupujący ma się przejmować chcąc jedynie przetestować przed zakupem, szczególnie, że gra służy tylko i wyłącznie jako demo przed ew. zakupem, a nie docelowym.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale fanboye siedzą po nocach w wątku PS4 :-D

A serio,to konferencja Sony,bez rewelacji.
Większość zajawek o nadchodzących exach widzieliśmy już na poprzednich targach E3.
Tak naprawdę,pomijając dodatki i remastery,rok 2017 (jak dla mnie),to tylko "Horizon Zero Dawn" oraz "GT Sport" ("Days Gone" prawdopodobnie nie wyjdzie w tym roku).
Reszta - "Spider-Man","God of War","Detroit",Death Stranding" i "The Last of Us 2" to gry na lata 2018/2019 a może i nawet 2020...
No ale to i tak lepiej niż z exami Microsoftu,w które jako tako można pograć... chociaż nie,w 2020 będzie "Forza 10" :-D
Poza tym,wziąłem sobie PS4 Pro,również dlatego,gdyż nie chciało mi się czekać na Xbox One X,a ten jak wiadomo,wychodzi dopiero pod koniec roku ;)
 

grzesiek1945

New member
Czekałem na gejm plaje z The Last of Us 2 i Days Gone a tu nic, kiepska konferencja Sony :/

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry