Ps4 czy warto

mik61

New member
Panto,jak tam z "Tekkenem 7 " ? ;-)

Ja dzisiaj zaliczyłem kolejne 2 dema - "Nier Automata" i nowego COD-a,ale nie mam zajawki na pełne wersje ;)

Warto kupic PS4 TERAZ FAT CZY SLIM? PRO mi nie wymaga. Do 1000 mozna kupic nowke slim, co do uzywek przekonany nie jestem zwlaszcze jesli chodzi o czytnik BD
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podobno jest tam dostępny tryb arcade i symulacyjny,z tym,że ten drugi jest i tak łatwiejszy od tego z "Dirt Rally".
Powinni zrobić coś jeszcze bardziej realistycznego do wyboru ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zobaczymy już za parę dni.
No i nie mogę pojąć, dlaczego po dzień dzisiejszy nie doczekaliśmy się w żadnej grze "rally", publiczności która zbiera się za hopką.
Lecisz w tłum, a ci się usuwają, tak jak w realu. Bajka. Pisałem już o tym lata temu.
Kiedyś bodajże w RBR przelatywały sarny po drodze, ale to za mało, a jak wiemy, w realu dzieje się sporo. Brakuje mi tego w grach.
Więcej realizmu pany ;)

[youtube]6QhZTfNaiHA[/youtube]
[youtube]jJK1dvyxow8[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta złota slim miazga, srebrna też daje radę. Szkoda, że nie PRO w takim wydaniu.
28 czerwca premiera.

jpg


jpg


Dodatkowo świetny bundle z PS4.
W zestawie remake pierwszego Crasha Bandicoota. Bomba, uwielbiam tą gre.
Szkoda, że będzie latał w 30fps.

eurogamer-k3cr6f.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wiem, ale co ze złotymi głośnikami Klipscha, bo pod nie bardziej myślałęm?
Chyba kupię dwie i przymierze ;)
Ta złota to mega oryginał, podoba mi się.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie miałem mega przerwę od konsol.
Jaka teraz warto kupić ps4 modelowo? Nie potrzebuje 4k. Były historie że jedne lepsze od innych bo się nie grzeją czy coś.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Złota jest na wypasie !
Brałbym ;)
Boli tylko ta pojemność dysku.

Panowie miałem mega przerwę od konsol.
Jaka teraz warto kupić ps4 modelowo? Nie potrzebuje 4k. Były historie że jedne lepsze od innych bo się nie grzeją czy coś.
Wszystkie potrafią "zabuczeć". Z wersji fat najlepiej wypada CUH-1216b. Starsze modele raczej niedostępne w sklepach. Ewentualnie obecny slim.

Bardzo dobra oferta na rocznego plusa
Sony Subskrypcja PlayStation Plus 12 m-ce [kod aktywacyjny] - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Szczerze to kupiłbym jakąś używke chętnie za fajna kasę od z dobrych rąk. Właśnie model 1216.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To podobno najlepszy i najcichszy model z grubasów. Ja mam premierówkę i nie narzekam. Chłodzenie czasami daje czasami o sobie znać, ale to tylko na kilka minut. Tutaj niby pomaga wymiana pasty, chociaż ja jeszcze tego nie próbowałem.
 
Do góry