Ps4 czy warto

grzesiek1945

New member
Czyste Rajdy kolego to jest Dirt Rally, nie chce być pesymista ale wg mnie dirt 4 to będzie powrót do dirt 3 lub 2. A jak nie dadzą rajdu Finlandii to kij im w oko. Kocham rajd Finlandii, na ps4 w latach 1960 na Paskuri mam wykręcony rekord świata :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

piechu

Member
Bez reklam
Wg zapowiedzi Dirt 4 to ma być grafika z Dirt Rally ale sterowanie i tryby bardziej arcadeowe a'la Dirt 2 i 3 jak kolega wyżej wspomniał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyste Rajdy kolego to jest Dirt Rally

Powiedz coś czego nie wiem ;)
Piszesz do miłośnika szutrowych zabaw, tych w realu i tych na ekranie PC i nie mam tu na myśli obijania się od bandy, a grach pokroju RBR.

nie chce być pesymista ale wg mnie dirt 4 to będzie powrót do dirt 3 lub 2. A jak nie dadzą rajdu Finlandii to kij im w oko. Kocham rajd Finlandii, na ps4 w latach 1960 na Paskuri mam wykręcony rekord świata :D

To gratuluje, rozumiem, że na kierownicy?

Co do Dirta4, to miałem nadzieję, na następną odsłonę wspomnianego Dirta Rally, jeżeli to ma być krok wstecz i zaniżenie poziomu, to ja dziękuję za takie atrakcje. Nie to miałem na myśli.
 

grzesiek1945

New member
Tak na kierownicy oczywiście logitech g29. Na tym krótkim trailerze mam wrażenie że naprawdę nie będzie to gra w stylu dirt rally a bardziej pójdą w dirta starszego, takie mam wrażenie. Po porostu oni chcą sprzedać jak najwięcej kopii gry, dirt rally ma wysoki próg wejścia i dużo nowych graczy poddawala się bo gra jest trudna. Starsze dirty były sporo łatwiejsze więc lepsze dla takich niedzielnych graczy a to właśnie oni napędzają sprzedaż. Tu się kasa liczy, liczba sprzedanych kopii a nie nasze zdanie. Mam nadzieję że nie będę miał racji i się miło zaskocze :)

Armanig będziesz w tym roku na rajdzie Polski? Ja jestem z okolic Rzeszowa i u siebie w miejscowości mam odcinek Rajdu Rzeszowskiego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

mataman

New member
Bez reklam
To będzie powiązanie DR i innych pojazdów jak w poprzednich odsłonach.

Model jazdy będzie można wybrać pomiędzy tym z DR a bardziej arcadowym, więc spokojna wasza poczochrana ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oby ;)
Mi zawsze brakuje placyku, miejsca gdzie można poświrować przed rajdem.
Bez żadnych dziwact, ot dojazd do placu serwisowego.
Brakuje mi też jednej oczywistości i już naście lat temu o tym pisałem, chodzi o kibiców.
Powinni pojawiać się po konkretnej hopie, lecisz, a ci uciekają w ostatniej chwili.
W teorii miejsca takie są zabezpieczane, ale w praktyce wiemy jak jest ;)
Dodało by to pikanterii i więcej realizmu.
Pamiętam, że w którymś tytule sarny przebiegały przez drogę i to było coś (RBR?)

Armanig będziesz w tym roku na rajdzie Polski? Ja jestem z okolic Rzeszowa i u siebie w miejscowości mam odcinek Rajdu Rzeszowskiego.

Staram się jeździć i bywać ze znajomymi ;)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Szkoda tylko że nigdzie nie jest dostępna. Nie zbieram laleczek, ale akurat tą kolekcjonerkę bardzo chciałem kupić. Codziennie odwiedzałem sklepy a i tak przegapiłem możliwość złożenia zamówienia. Ilość sztuk w przypadku tej gry musiała być bardzo skromna.
 
Do góry