Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
Dlatego nie ma co się podniecać. Pojawi się w sklepach, to będzie wysyp komentarzy, porównań itd i wtedy sie okaże
 

strejcik

New member
Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie że Microsoft w przyszłym roku wypuści tego swojego "Scorpio" i sony za jakiś czas zapowie Playstation 5.
 
Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie że Microsoft w przyszłym roku wypuści tego swojego "Scorpio" i sony za jakiś czas zapowie Playstation 5.
f1bec95aad096388bf5805024ae349fa.jpg

Xbox już był za 2tyś z 2Tgb dyskiem teraz 500gb będzie.
MAM PYTANIE:
Czy mógłby ktoś potwierdzić to że PS4 Pro będzie 4k UHD ale...ale nie będzie obsługiwać filmów w formacie blu-raya stare gry jakieś dodatki dostaną i będą obsługiwane????
Dziś usłyszałem takie info i już nie wiem co mam myśleć milion już historyjek krąży o Sony...jak to jest na prawdę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Dubek

Member
Bez reklam
PS4 PRO nie ma napędu BD UHD więc filmu w tym formacie nie obejrzysz na tej konsoli.

Strajcik, Scoprio ma niby wyjść na święta 2017 a PS5 teoretycznie w 2018 roku.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Tak też pomyślało Sony, wrzucą UHD do PS5 a Pro ma mieć lepsze bebechy od PS4 plus 60 fpsów i 4K z HDR. Za dwa lata UHD będzie już bardziej powszechne. Gdyby teraz to tam wpakowali konsola byłyby jeszcze droższa.
 
Filmy które można kupić w UHD super ;)
3a3bdf47105a7c3a794ccc06789f6cdd.jpg


Co do Sony to lipa straszna blu-ray filmy brak to w sumie ta konsola to chyba jakieś demo po prostu bo Xbox znacznie lepiej teraz wypada.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Dubek

Member
Bez reklam
Xbox wypada lepiej tylko jeśli chodzi o Video. W grach lepiej wypada PS4 Pro bo gry będą w 60 fpsach i 4K, na Xklocku nie pograsz w 4K.
 
Xbox wypada lepiej tylko jeśli chodzi o Video. W grach lepiej wypada PS4 Pro bo gry będą w 60 fpsach i 4K, na Xklocku nie pograsz w 4K.
Czyli gry stare które już są na rynku czyli używane blu-ray będą działać na Ps4Pro czy jak, bo słyszałem że niby stare gry będą mieć dodatek jakiś czy coś takiego. Dobra patrząc na funkcjonalność to Ps4 do bani, filmów w UHD garść, brak możliwości filmów blu-ray. Jeśli komuś nie zależy na filmach a tylko na grach to tylko Sony. Ja czekałem na nową Sony bo chciałem mieć "kombajn" multimedialny a tu mały niedosyt i rozczarowanie. Mam nadzieję że do grudnia na Święta będzie już wszytko wiadomo.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Płaczecie jak dzieci. Słyszałem to tamto sramto. Bo nie ma hdr, bo nie ma4k bo ma 60 fps...a połowa nie rozumie tych cyferek ale ważne żeby popisać i pomarudzićjaka to nowa konsola jest bee bo zaraz bedzie ps10 i xbox 15. Kup jeden z drugim konsole do grania a nie liczenia klatek. Nie podoba sie brak napędu kupcie xboxa. Nie podoba sie to nintendo a najlepiej trzeba dorosnąć, znaleźć laske i zająć się życiem sprawą pierwszorządną a nie głupotami 57 rzędnymi...
 

Luvczenko

New member
Ja mysle o xbox one slim jaki otwarzacz 4k a czasem w cos sobie zagram a ps4 i tak zostanie docelowa konsolą i tak wyjdzie najtaniej a co do 60 fps ktore ma byc w pro to zobaczymy ile bedzie tych gier ?!
Myslałem ze nie masz ps4 i ze ps4 pro bedzie twoja pierwsza ps4 ;)
Wolałbym VR ;)
 

Rafal7

Banned
Płaczecie jak dzieci. Słyszałem to tamto sramto. Bo nie ma hdr, bo nie ma4k bo ma 60 fps...a połowa nie rozumie tych cyferek ale ważne żeby popisać i pomarudzićjaka to nowa konsola jest bee bo zaraz bedzie ps10 i xbox 15. Kup jeden z drugim konsole do grania a nie liczenia klatek. Nie podoba sie brak napędu kupcie xboxa. Nie podoba sie to nintendo a najlepiej trzeba dorosnąć, znaleźć laske i zająć się życiem sprawą pierwszorządną a nie głupotami 57 rzędnymi...
Elegancko i życiowo wszystko powiedziane :eek:k:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak ktoś ma kapę na oczach, to oczywiście, że nie zauważy różnic pomiędzy 30fps a 60fps, czy FHD a UHD - szczególnie w grach, nie zauważy różnic w teksturach, fotorealistycznej grafice, czy fizyce, tak samo jak nie usłyszy różnic w stereo pomiędzy ampli a wzmakiem.

Rynek się rozwija, a gracze mają wymagania. Chcą ładniej, szybciej i lepiej.
Co innego mamienie jakimiś bensmarkami które ja osobiście mam głęboko gdzieś, a co innego jak spadasz z fotela widząc różnice gołym okiem.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dobra patrząc na funkcjonalność to Ps4 do bani, filmów w UHD garść, brak możliwości filmów blu-ray. Jeśli komuś nie zależy na filmach a tylko na grach to tylko Sony. Ja czekałem na nową Sony bo chciałem mieć "kombajn" multimedialny a tu mały niedosyt i rozczarowanie.

Mamo, a ta lodówka nie ma HDRa:cry::cry::cry:
Boże, lamentujecie jak dzieci. Caparzo dobrze napisał. Konsole służą do gier. To tak jakbym kupił żelazko i narzekał, że nie mogę nim odkurzać. Jak chcesz oglądać filmy UHD to kup sobie dedykowany do tego celu odtwarzacz, albo XOS. To M$ od samego początku reklamował swoją konsolę jako multimedialne centrum rozrywki, a nie Sony. Na chwilę obecną, Sony stawia na streaming treści 4K, których jest znacznie więcej niż filmów na płytach BD UHD. Poza tym PS4 Pro odtwarza filmy z plyty ale w 1080p. Najmocniejsza konsola do gier na rynku a Janusze i tak marudza, bo nie można oglądać filmów 4K z płyty.
 
Ostatnia edycja:
Do góry