Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
No to już prawie 399 euro. Wiec takiej ceny należy się spodziewać.

Większość liczy na te 4k w filmach a ich jest niewiele a nie wydaje mi się, że po 200 zł. będą wydawać na każdy film. Chyba że kupić i sprzedać. Ale czy się sprzeda ?

Armani mi nie chodzi o to czy widać czy nie widać różnicy. nie ma konsoli na rynku więc nie wiadomo jak to będzie a czysta rozpiska na kartce to wiesz.. papier wszystko przyjmie

Ja po prostu kupie konsole, włącze gta i będe sie cieszył z online z koleżkami z którymi nie grałem od 2 lat bodajże odkąd ps4 weszło. Nie będę stękał że nie ma tego tamtego. :hmm::krol:
 

Dubek

Member
Bez reklam
Tylko że The Last Guardian Przesuwali już parę razy a sama gra miała wyjść na PS3, później na początku PS4 a teraz w grudniu 2016. Nie zdziwię się jak wyjdzie w przyszłym roku.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Wiedzieliście o tym ?
1473622072_by_ObronaDoge.jpg

W takim wypadku chyba nie kupię Playstation 5 od Microsoftu.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Mała ciekawostka odnośnie 4K i możliwości graficznych PS4
https://www.youtube.com/watch?v=zZNOuddwnO8

Największe kwiatki to mają właściciele amplitunerów... aż mi ich szkoda :cry:
Co chwilę nowy jeszcze :hihi: lepszy...

Na szczęście w stereo nie ma takiej gonitwy producentów.
Sprzęt ma przede wszystkim grać, nie zmieniają się tak szybko standardy, możliwości sprzętu.
Z drugiej strony patrząc np. na modele Denona x100/x200/x300 przełomu nie widać.
watch
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś tu wspominał o Stuntmanie na PS2 w 2002r.? Brawo. Takie wspominki lubię, złote czasy dla konsoli.
Grałem w to namiętnie, rewelacyjna pozycja.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlaczego zła.
Przecież to jest konsola, a konsola ma służyć tylko i wyłącznie do gier.
Kto będzie chciał, to kupi sobie najtańszy player UHD na rynku w postaci XBs i postawi obok Playstation.
1500zł w lewo czy w prawo nie robi na nikim różnicy.

Zresztą pierwszy komentarz na tej stronie to bardzo trafne spostrzeżenie:

"Kupiłem kiedyś BR Panasonic i może tego użyłem 10razy przez ostatnie 6 lat .
Nie widzę sensu kupowania kolejnych odtwarzaczy płyt jak filmy mam do obejrzenia w pakiecie na platformie NC+"
 

collider

New member
Bez reklam
Nie widzę sensu kupowania kolejnych odtwarzaczy płyt jak filmy mam do obejrzenia w pakiecie na platformie NC+"[/I]

Ty tak na powaznie? Przeciez, raz jakosc nie ta. Dwa, nowosci z rocznym opoznieniem. Ja wiem, ze mozna i sciagnac i isc do kina, ale jak mam wybrac pomiedzy urzadzeniem ktore bedzie i konsola i blurayem UHD a tylko konsola to wybieram to pierwsze. Nie widze w tym momencie ZADNYCH argumentow przemawiajacych za zakupem PS4 Pro.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Argumenty są takie że mocą bija na głowę xboxa, gry w 4K i w większej ilości klatek na sekundę. Ktoś komu zależy na kombajnie multimedialnym kupi xboxa a ktoś komu zależy na graniu kupi PS4 Pro, proste.
 
Do góry