Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Jezeli chodzi np. o filmy na Blu Ray to zawsze zamawiam ze sklepu BlueDvd.pl.
Jest sprawdzony a zamowinie najpozniej dociera do mnie 3 dnia od daty jego zlozenia.
Gier juz dawno nie kupowalem wiec nie mam spr sklepu .
Wybralem pierwszy lepszy z ceneo i zlozylem zamowinie , wiesz jak to jest ;)
To drobiazgi , nie jakies konkretne zamowinie wiec nie przywiazywalem uwagi do tego jak tam wyglada jakosc obslugi .
 

pantomima

Banned
Wlasnie dostalem odpowiedz na e.mail :

"Dzień dobry,

wysyłka powinna nastąpić już w dniu wczorajszym. Niestety przez błąd w dystrybucji przesyłka w której znajdują się Pana gry ma wjechać do nas dziś i w dniu dzisiejszym powinna nastąpić wysyłka.

Serdecznie pozdrawiam"

No i wszystko jasne .
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Tak sobie gram od środy w Uncharted 4 oraz Drive Club i mam wrażenie, że PS4 z tymi możliwościami graficznymi jakie można z niej wyciągnąć powinna spokojnie pozostać na rynku jeszcze kilka dobrych lat. To co Naughty Dog pokazało w U4 to majstersztyk a grywalność wydaje mi się najlepsza spośród wszystkich części całej serii. Nie żałuję wydanej kasy na PS4PRO chociaż gryzłem się z myślami przed zakupem ;) Pecetowe granie idzie w odstawkę na jakiś czas.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
odpuściłem last of us.. Nudna strasznie. Nie moj klimat. Miały być zombi a wyszły hybrydy ;)
Dziś Uncharted 4 zobacze co to warte . Tylko nie ma kiedy grać jak non stop gta5 online z ludzmi żywymi, na imprezie... Jest wesoło, rozmowa w misjch pomaga
Każdy wie co ma robić.to jest luxus
 

HeavyWeight

New member
Jak masz 4K to warto uderzyć w PRO, chociażby dla Netflixa w UHD :)
Poza tym to standardowe wyciąganie kasy przez koncern, czasy PSX'a ( o Amidze, czy C64 czy też ZX ) nie wrócą, kupa mikropłatności i dzieci krzyczące przekleństwa.
Społeczność Xboxa w moim odczuciu dużo lepsza.
 

polaris20

New member
odpuściłem last of us.. Nudna strasznie. Nie moj klimat. Miały być zombi a wyszły hybrydy ;)
Dziś Uncharted 4 zobacze co to warte . Tylko nie ma kiedy grać jak non stop gta5 online z ludzmi żywymi, na imprezie... Jest wesoło, rozmowa w misjch pomaga
Każdy wie co ma robić.to jest luxus
Dla sobie szansę z The last of us Ja do tej gry 3 razy podchodziłem. Przy pierwszych dwóch próbach wyłączyłem grę po 10 minutach za trzecim razem tak się wkrecilem w fabułę że płyty nie wyciągnąłem już z napędu konsoli aż do napisów końcowych. BTW też często gram w gta i mamy spora ekipę w której cały czas rekrutujemy. Jak coś to szukaj Ekipa WOFG albo dodaj mnie na psn JaxoN_PL

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po co się męczyć. Jak piszę, że się nudzi, to zapewne nic to nie zmieni.
Mnie też zupełnie ta gra nie przekonała. Nie moja bajka.
 

pantomima

Banned
Panowie , mam pomysl .
Jest nas kilkunastu w tym watku , ale kazdy pogrywa praktycznie w zupelnie co innego..
Moze bysmy ogarneli jeden tytul w ktory wszyscy razem dalibysmy rade pograc bez wiekszego marudzenia , ze to nie dla mnie itp.
Jakis kompromis .
Nie musi to byc nowy tytul , moze to byc cos, co niektorzy juz maja na stanie , reszta sie poprostu dostosuje i zakupi gierke .
Co Wy na to ?

Wspolne granie na powazniej zaplanowalbym jakos po swietach , bo wiadomo ze w swieta i tak nie bardzo bd czas .

Moze OVERWATCH ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry