Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
No kolejną godzine pograłrm, już ta małolata idzie.
Dorze Ci idzie :) Od teraz gra będzie już tylko lepsza niż była do tej pory :D

Doszedłem do miejsca gdzie one czekają a ja latam jak debil na dole gdzie są szczekacze? Biegacze? Najgłupsze nazwy jakie słyszałem.
Klikacze :p
Irytuje mnie walenie ich po głowie metalową***rą, o strzelać nie ma czym pare kulek w rewolwerze i drugim kolcie nie ma senau. No nie wchodzi mi ta gra :p nudyyyyyy :hmm:
Najlepiej zachodzić cichaczem "od tyłu" One lubią :D:D Rura tutaj nic nie da. Tylkonie zapomnij wytworzyć sobie wcześniej ostrza.
Amunicji w tej grze ogólnie jest mało. Tutaj trzeba się skradać i walić z zaskoczenia. Postrzelasz sobie w Uncharted :D:D

Seizo,wbiłem się na ten Twój kanał :mrgreen::-D;-) i przynam,że mnie rozbawiłeś,szczególnie pod koniec filmiku ;-)
Widzę że Ty znowu liczysz na lajki :) Ode mnie poleciał :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam

Attachments

  • lg.jpg
    lg.jpg
    74,1 KB · Wyś: 52
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Panowie, 6 grudnia zamowilem 3 gry w internetowym sklepie 3kropki .Do dzis jeszcze do mnie nie dotarly .
Zazwyczaj tamat dociera 3 dnia od zlozenia zamowienia , dzis juz 4 leci i nic .
Wyslalem juz dwie wiadomosci i zero odzewu ...
Dosyc czesto dokonuje zakupow online i dziwi mnie delikatnie ta sytuacja .
Tak na przyszlosc odradzam tam jakiekolwiek zakupy .
Rozumie delikatna zwloke , ale nie rozumie tego milczenia..
 

pantomima

Banned
Jasne ze nie , tymbardziej ze mi sie nie pili bo jeszcze konsoli nie mam , ale pewne zasady obowiazuja .
Mamy 21 wiek ;)
Podroz powiedzmy do Londynu to tylko 2,5h a mi tu juz 3 dzien mija ;)
Drazni mnie bardziej brak jakiejkolwiek reakcji .
Jak zaznaczylem wczesniej , zakupow tego typu dokonuje dosyc czesto i w pierwszej kolejnosci(co nie powinno dziwic) liczy sie dla mnie tempo realizacji zamowienia jak i jego dostarczenia . A tu co...
Zaraz sie napr wku... , zloze zamowienie w innym , a przesylki z 3kropek nie odbiore , bo przeciez w koncu chyba kiedys doleci ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
przy 4 dniach robisz raban? :) primo - mamy już okres przedświąteczny, secundo, trochę wyrozumiałości :) chociaż brak komunikacji ze strony sklepu jest nieprofesjonalny
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Panowie, 6 grudnia zamowilem 3 gry w internetowym sklepie 3kropki .Do dzis jeszcze do mnie nie dotarly.
A nie było przy któreś adnotacji typu chwilowy brak towaru albo wysyłka w przeciągu x dni???
Poza tym chyba jeszcze konsoli nie kupiłeś, więc śmiało można poczekać :D
4-ty dzień to nie tragedia.Może samo zaksięgowanie kasy,szło 2 dni :wink:
2 dni to idzie pocztą :p
 

pantomima

Banned
Piramida- napewno nie cyka o zaksiegowanie sie kasy bo zawsze place przy odbiorze ;)

Piechu - taki maly raban , bo nie odpowiadaja ;)

No wlasnie Seizo - dwa dni to poczta pl leci .
 

pantomima

Banned
No nie moge .Jakis gowniany ten sklep , ale wiadomo , szuka sie najtanszej oferty ;)
W zasadzie to nie ma problemu bo splywa po mnie akurat to zamowienie , bd to luz , nie bd to zamowie w innym.phi
Drazni mnie jedynie niedbalosc .
Wyczulony jestem na tego typu zjawiska ;)

Piramida - moze i sobie wezNe :p
Ty sobie lepiej jakis avatar wykombinuj, bo wszyscy maja a Ty dziadujesz :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry