Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W MediaExpert, tyle, że za 2599zł. Rzucili dziś na kilka minut, ja się załapałem na złodziejską ofertę, bo krzyknęli 300zł więcej jak cena rynkowa, ale były też zestawy o stówkę drożej z padem i grą, ale to już dla botów :D

Mam już ziomka który od ręki kupuje za te pieniądze (nie zarabiam na kolegach), ale zostawię sobie już.

Piramida, co Ty do mnie rozmawiasz ; )
Z PS zrobiłem sobie lekko ponad rok przerwy, no może trochę więcej, a Ty mi tu jakieś stare kotlety podrzucasz które dawno ograłem. Dziś sobie też przypomniałem oglądając gameplaye porównawcze z PS5 starych gniotów, że ostatnie Uncharted też ograłem całe. Horizona może ogram i LGBT, a na pewno Resoguna, widzę że lata już w 4K pod PS5 ; )

Spidera też wezmę, ale Kamiński nie chce zrobić ceny 100zł z wysyłką ; )
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
W MediaExpert, tyle, że za 2599zł. Rzucili dziś na kilka minut, ja się załapałem na złodziejską ofertę, bo krzyknęli 300zł więcej jak cena rynkowa, ale były też zestawy o stówkę drożej z padem i grą, ale to już dla botów :D
O kurła, to już normalne sklepy zaczynają Januszować :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żebyś wiedział. Ja coś czuje, że zrobi się z tego afera, a być może nawet anulują moje zamówienie (chociaż już zapłacone). Rozumiem, jakby Kamiński otworzył kramik u siebie, ale takie molochy z przedstawicielstwem, czy jakimiś umowami partnerskimi, raczej nie windują ot, tak cen.
Już ludzie o tym piszą, zobaczymy jak to się skończy. Być może, że ktoś tam się zreflektuje do wysyłki (poniedziałek) i dorzucą jakiegoś pada, lub grę. Tak czy inaczej, napiszę do nich z zapytaniem czy oby na pewno wszystko u nich zagrało.

No wiem,że zaczynałeś The Order,ale mówiłeś wtedy,że się boisz i na razie odpuszczasz :-D

Nie ważne, liczy się zaliczenie. Kto powiedział, że trzeba kończyć :D
No, ale skoro tak mówisz, to pewnie tak było.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
PS5 była w Media Expert normalnie do kupienia jakieś 2 tyg temu. Kupiłem parę sztuk wtedy. Teraz Januszują :D

W sprawie PSPlus Collection to jak wyżej. Samego PSPlus kup na Eneba. Dałem 150 zł ostatnio.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fachowcy ; )
Ostatnio grali w Medium, jak oni tak przechodzą gry i rozwiązują "zagadki", to ja dziękuje :D
Mimo wszystko pozdrawiam, dalej uważam, że to chyba jedyny obecnie nie sprzedajny kanał.
Brakuje dziś takich kanałów, kiedyś był Lemi, ale już nie nagrywa i to chyba tyle.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi nie pasuje jego kanał za bardzo. Zresztą nie śledzę żadnego w tej tematyce. Jak chce sprawdzić jakąś grę to włączam GamePlay, a nie gadanie przez 1,5h o swoich preferencjach :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz widzę, że ten darmowy TLoU w ramach Plus Collection, to stary remaster.
Czyli trzeba kupić jednak płytę z dwójką.

Tak na dobrą sprawę, to nie specjalnie jest w co grać na PS5, jeżeli w posiadaniu jest już XSX.
Ok, Days Gone, Kurier, Spider i tyle w temacie ; )

Gdyby nie znajomi, którzy oczyyyywiście muszą mieć "plejsteejszyn", to nie byłoby problemu ; )
No, ale przynajmniej będzie z kim grać.
Jednak ten mit niezmiennie funkcjonuje od lat, konsola = playstation, buty sportowe = adidasy itd.
Co by nie mówić, Sony sobie wypracowało tą markę, widzę to po wielu znajomych.
Na forach, czy generalnie w sieci, nie ma tych podziałów (po za gimbazą), ot dwie konsole i cała rzesza fanów znających temat (tytuły, exy itp.), powiedzmy, że świadomi wyboru i to czego chcą, ale zdecydowana większość, to casualowi gracze i za cholere nie przegada. Mało tego, nie mają pojęcia o exach, głównie to gry multi. Potem się dziwić, że PS robi większą sprzedaż ; )
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
U mnie wszyscy znajomi co grają mają PS :D Nikt nie ma Xa obecnie. Sam myślałem sprzedać Xa, ale wpadł mi ten GPU na 44 msc to zostawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie dokładnie to samo, ale to już niezmiennie od lat.
Doszło do jakiś paradoksów i trzeba kupować drugi raz te same gry.
Mało tego, w wielu przypadkach dla wielu osób faktycznie lepiej by się sprawdził XB, chociażby dla GP, czy tańszych gier, no, ale nie.
Musi być plejstejszyn :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ta, 100% racji. Szwagierka szukała konsoli dla dzieci to poleciłem im Xa, a jak szwagier się pytał w robocie jaką konsolę kupić to każdy mu mówił, że Xbox jest słaby i ma brać PS bez żadnych argumentów. Pewnie nawet Xboxa nigdy nie mieli. Ostatecznie namówiłem ich na X, ze względu na GPU, tańsze gry itp. Pokazałem jej myk z chipsami i też sobie wbiła 44 msc za darmo i dzieciaki zadowolone.
 

pantomima

Banned
U mnie dokładnie to samo, ale to już niezmiennie od lat.
Doszło do jakiś paradoksów i trzeba kupować drugi raz te same gry.
Mało tego, w wielu przypadkach dla wielu osób faktycznie lepiej by się sprawdził XB, chociażby dla GP, czy tańszych gier, no, ale nie.
Musi być plejstejszyn :D

Armani, ja się nie znam , ale Ty chyba od dłuższego czasu jesteś już uprzedzony do plejaka i stąd te dygresje ;)

Playstation od zawsze wygrywa z Xbox'em pod kątem ilość i sprzedanych sztuk i tym razem będzie podobnie :p

Nie ma co wnikać, dlaczego itp , ale tak jest .
Ogółem ta konsola wypada lepiej . Ma większy magnez .
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To trzeba ograć tzn. obejrzeć :D

Przeprosiłem się z Pająkiem. Trochę mi zajęło nadrabianie, ale jest już ok. Teraz wbije platynę i na OLX.
 
Do góry