Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może niech się chwilę wstrzyma ;-)
Jutro startuje najważniejsze w ciągu roku wydarzenie growe :D

20180603094025.jpg
 

Gimly

Member
Ooo... no dobrze :)
też taka informacje przekaze
Czyli po zakonczeniu imprezy 15 czerwca moge ponowić pytanie :)
Chociaż nie ukrywam ze to bedzie jego pierwsza konsola i odłożył 1000 zł i drugiej jak za 20lat nie kupi :-D
 

Dubek

Member
Bez reklam
@darek86 Co do pada to raczej subiektywna opinia, ja wolę pady od Playstation na przykład. Ja bym wybrał konsolę głównie tę którą ma więcej znajomych i można było z nimi pograć online.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj na E3 - bida,dzisiaj gruuuubo :grin:
Muszę sobie to jeszcze wszystko dokładnie oblukać,bo piszę z fona... ale z tego co do tej pory pokazali,na pewno czekam na :

[youtube]8X2kIfS6fb8[/youtube]
[youtube]98oJYDRblLI[/youtube]
[youtube]SnyKOkBesUo[/youtube]
[youtube]UGPknmiLxGo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Gimly
Do fify tylko Xbox One. Miałem PSY, czasem grywam u brata na PS4, ale za Chiny nie leży mi ten pad od playa i umiejscowienie lewego analoga. Ważne też żeby zorientować się na jakiej konsoli grają znajomi bo w fifie cały fun to rozgrywka online i ze znajomymi:)

Piramida
Ja czekam w sumie tylko na Metro, Dying Light 2 i nowego Assassyna:)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Najlepiej niech się wybierze do sklepu i zagra na obydwu konsolach. Sam zdecyduje który pad jest dla niego wygodniejszy.

Całkiem fajną konferencję zafundował MS w tym roku. Trzeba przyznać że się postarali. Sekiro wygląda ciekawie. Czekam też na Tomb Raider i DMC5 i Metro. Ciekawi mnie też Session. EA dało ciała ze Skate 4 to może coś z tego wyjdzie. Zwiastun Cyberpunka mnie kupił. No nic, w nocy jeszcze Sony. Mam nadzieje że tym razem z konkretnymi informacjami o Death Stranding.
 

darek86

New member
Jeszcze jedna zaleta xboxa - blue-ray 4k, ja że względu na tę funkcję brałbym xboxa. :)

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry