Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,w końcu przyszedł.Pograłem z 1.5 godziny.Zobaczymy jak dalej...

P.S.
Jeszcze FHD :wink:
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Widzieliście co potrafi Samsung Q9 2018? Ma upłynniacz w trybie gry z lagiem ~20ms :D U siebie włączyłem upłynniacz w GTA V. Niebo a ziemia, niestety lag zbyt wysoki. Aż się dziwiłem dlaczego nikt nie robi czegoś podobnego z niskim lagiem, a tu proszę. Szykuje się mała rewolucja w graniu na konsolach.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Samsung ogólnie ostatnio rozpieszcza niskim lagiem.

Piramida
Zostaw sobie Far Cry na nowy tv!!!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzieliście co potrafi Samsung Q9 2018? Ma upłynniacz w trybie gry z lagiem ~20ms :D U siebie włączyłem upłynniacz w GTA V. Niebo a ziemia, niestety lag zbyt wysoki. Aż się dziwiłem dlaczego nikt nie robi czegoś podobnego z niskim lagiem, a tu proszę. Szykuje się mała rewolucja w graniu na konsolach.

Ciekawa sprawa z tym upłynniaczem :wink:
Cytat z drugiego forum :
"Największy efekt wow uzyskamy oczywiście gdy odpalimy upłynniacz w grze, która działa w 30fps. Serio, złudzenie jest na tyle mocne, że mamy obraz, który wygląda „prawie jak w 60fps”. Nie jest to oczywiście takie samo 60fps jak natywne ale na oko to wygląda jak 80% efektu z 60fps..."

Piramida
Zostaw sobie Far Cry na nowy tv!!!

Teraz,to co drugą grę bym musiał zostawiać :grin:

Ruski Bioshock :wink:
[youtube]FnSd05B3ji0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja teraz gram w Hellblade Senua’s Sacrifice. Dobry klimat :D Potem biorę się za God of War bo już czeka rozpakowany w szufladzie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Far Cry 5 na PROsiaku chodzi mi jak suszarka (w menu konsoli włączone turbo oraz supersampling) :wink:

Sama rozgrywka po jakiś 5 godzinach - średnio na jeża,no ale zobaczymy...
Grafa fajna w plenerach,w pomieszczeniach już odstaje ;-)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
FC5 ograłem na One X, jak każdą multiplatformową grę. Co jak co, ale pod względem kultury pracy PS4 Pro może się schować. Podobno na One X lepiej też działa ta gra. Z drugiej strony większość czasu gram na słuchawkach z ANC i hałas mi w ogóle nie przeszkadza :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
WOOOOOW :-D
dvd_3bnm.jpg



No to czekamy.Z chęcią zobaczyłbym także gameplay sandboxa Ghost of Tsushima,bo coś tam nowego mają zaprezentować na E3 ;)


Metro Exodus przełożone na następny rok.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Średnio się to prezentuje.Nie będzie też kampanii single player.
[youtube]ooyjaVdt-jA[/youtube]

Zobaczymy,co tam za tydzień pokaże nowy Battlefield ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Też bym Ci pokazal, jak zwinne są tajlandzkie zabki, ale na tym forum to nie przejdzie. :)Ale spróbuj I zobacz jaka jazda będzie z dwiema naraz.
 
Do góry