Ps4 czy warto

piechu

Member
Bez reklam
Hmmm.... teoretycznie chyba od ampli powinien pasować bo jeśli dobrze pamiętam to tam właśnie jest dwubolcowe zasilanie. Muszę sprawdzić
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hmmm.... teoretycznie chyba od ampli powinien pasować bo jeśli dobrze pamiętam to tam właśnie jest dwubolcowe zasilanie. Muszę sprawdzić

No to teoretycznie, czy na pewno? Sprawdż ; )
Jak pasują od ampli, to jest to typowy kabel sieciowy.
Jak są 2 bolce w konsoli, to każdy kabel na 2 i 3 bolce będzie pasował.
Gorzej jak jest inna grubość/kształt samego wejścia w konsoli, no, ale my tego teoretycznie nie sprawdzimy ;)
 

polaris20

New member
Ale to musi być ktoś zaufany do takiego dzielenia się :) Co do konta z allegro to wolę już zapłacić i mieć spokój. Widzę że też są promocję na gry jak się ma + wiec jakoś to będzie :)
Spokojnie popytasz i pewnie znajdziesz jakiegoś dobrego ziomka moze w pracy albo w rodzinie. Gra jest warta świeczki bo na samej subskrypcji zaoszczędzisz prawie 100. Wtedy też ma sens kupowanie gier cyfrowych z PSS (moim zdaniem) nawet jeśli dają promocje na grę to istneiej duże prawdopodobieństwo że ta sama gra na płycie będzie w tej samej cenie lub nawet tańsza na rynku wtórnym. Pamiętaj że po przejściu grę możesz odsprzedać czego nie da się zrobić z cyfrówkami. Dlatego jeśli kupować już cyfrowe gry to takie tytuły w które lubimy grać latami (dla mnie jest to np GTAV). No to tyle ode mnie. Pozdro
Ale to musi być ktoś zaufany do takiego dzielenia się :) Co do konta z allegro to wolę już zapłacić i mieć spokój. Widzę że też są promocję na gry jak się ma + wiec jakoś to będzie :)


Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

piechu

Member
Bez reklam
Dobra, dziś udało mi się obczaić ten kabel - amplitunerowy trapez 2-pinowy pasuje jak ulał... cholera wie, dlaczego zatem nie pasował mi kabel od zasilacza PC. Od soboty rozbiera mnie grypsko i być może zabrakło mi krzepy w łapie, błędnik oszalał i koordynacja ruchowa poszła się walić... pewnie trzeba było wkładać po paluszku, o tym nie pomyślałem ;) W każdym bądź razie temat ogarnięty a ja idę jutro do lekarza ;)
 

pantomima

Banned
Polecic Ci cos extra na chorobsko ? Jezeli jestes zainteresowany to daj znaczka , a ja podrzuce namiar na priv ;)
Dodam tylko tyle , ze medykament dziala cuda :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiedziałem, że tak się skończy, a tak kozaczyłeś ;)

01_2655004551_75021161fe_o-1076x807-1076x588.jpg
 

piechu

Member
Bez reklam
Ja kozaczyłem? Serio? :)
Pantomima, dzięki - mi zawsze wystarczy wyleżenie i wypocenie + ciepła herbata z midoem, cytryną i imbirem. U lekarza antybiotyków zawsze odmawiam :)
 
Do góry