Ps4 czy warto

Rafal7

Banned
Zauważyłem ze w konsoli nie da się ustawić aby konsola wypuszczała DD lub Dts automatycznie, można na sztywno wybrać Dts lub DD i Linear gdzie sygnał dekoduje konsola.
 

krishd

New member
@Caparzo nie zrozumiałeś pytania, więc napiszę inaczej Uruchamiam darmowe 14 dni 10.12.2016 czyli jest ważne do 24.10.16 W między czasie mam kod na 365 dni Wpisując go np. 20.12.16 to czas tego kuponu będzie do 20.12.17 czy zacznie się liczyć od 24.12.16 i będzie do 24.12.17??
 

polaris20

New member
Na PS4 zwykłej też się płaci teraz to już standard. Na pocieszenie powiem ci ze co musiał sony daje 2-3 darmowe gry. Zazwyczaj jest to szit ale trafiają się też perełki jak Rocket league czy NBA

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

polaris20

New member
Zawsze możesz kupić konto na allegro z wykupionym plusem. Ogólnie polecam znaleźć dobrego zaufanego kolegę i wpspodzielic konto, wtedy wszystkie płatności dzielą się na pół więc subskrypcja nie wychodzi wcale tak drogo. Ja tak robię ze swoim bratem który też ma PS4. Jak są promocje na PSS to bywa że kupujemy grę za 30zl :))

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

krishd

New member
Ale to musi być ktoś zaufany do takiego dzielenia się :) Co do konta z allegro to wolę już zapłacić i mieć spokój. Widzę że też są promocję na gry jak się ma + wiec jakoś to będzie :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z innej beczki - wiecie może czy można gdzieś kupić kabel zasilający do ps4pro? Na allegro nie widzę. Dziś wróciły koszmary posiadania konsoli - człek przy wolnym weekendzie chciałby sobie popykać ale oczywiście salon jest okupowany przez małżonkę - od rana słucha stereo. Chciałbym mieć na stałe podpięty kabel zasilający i HDMI na stanowisku PC co by sobie na szybko móc przytachać konsolę z salonu do mojej dziupli i móc w takich awaryjnych sytuacjach pograć :)

Nie pasuje normalny kabel sieciowy? Zawsze był typowy, dostępny w każdym sklepie branżowym.
 

pantomima

Banned
Jezeli chodzi o ten parametr to masz racje , ale jest jeszcze cos takiego jak zywotnosc , jakosc wykonania .
W stajni mam kilka kabli , drozsze/tansze ..
I wlasnie ten tanszy mi pada , tzn. sa przerwy w sygnale , wtyki badziewne ..
Nie do konca jakos kabla nie jest taka nieistona ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
nie, kabel od zasilacza jest pod 3 bolce, ten od PS4 PRO jest pod dwa bolce... Panowie, zerknijcie sobie na zdjęcia PS4 PRO i będziecie wszystko wiedzieć :)

edit:
tutaj macie porównanie slim, fat, pro
3stacked_back_ports.jpg
 
Do góry