PS3 złamana (ponownie)?

debeef

New member
Bez reklam
Zupełnie nie rozumiem po co tym gościom takie rzeczy, jak nie umie zdobyć danego trophy to co mu da zdobycie go przez oszustwo?? Przecież jak będzie miał same platyny i tak wszyscy będą wiedzieli, że nie zdobył ich w normalny sposób, przecież nikt nie ma splatynowanych wszystkich gier w których jest posiadaniu...coraz bardziej nie lubię tych piratów...
 

zbynio81

Member
przyznaje się, że dopiero teraz to znalazłem-poprostu nie szukałem i przypadkiem patrze LOL

ktoś już testował te urządzenia?

nie bać się -chodzi o wygode z płytkami i jakby nie patrzeć dostępną już nowość techniczną
 

yarcoos

New member
Ciekawe, jak sobie chlopaki te platynki zaczna zapalac (jak mniemam ze wszystkimi pozostalymi trofkami), to czy widnieje przy wszystkich trofach jedna data i godzina- bo jak tak- to niezla polewka bedzie...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Można sobie zmieniać daty i godziny tylko i tak nie wiem po co bo przecież do PSN i tak z firmwarem 3.41 nie da się połączyć.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego ludzie tak roztrąbili tą możliwość i robią z tego nie wiadomo co jak od razu było wiadomo, że bez połączenia z PSN nie zsynchronizują trofeów.

Wiadomość o nabijaniu platynek traktowałem zawsze jako po prostu ciekawostkę i nic więcej.

Pozdrawiam,
 

kylo69

New member
czyli czekamy na aktualizację softu na dniach. Kurde przez to piracenie uczciwi ludzie mają dyskomfort i problemy. Już Other OS wywalili a teraz też muszą kombinować
 

pa3

New member
Bez reklam
O Jailbreak zrobiło się trochę cicho, ale hakerzy cały czas rozpracowują kod- jest już możliwość odpalania gier z Psp i Dreamcasta oraz Snesa (ale to potrafi nawet mój telefon na symbianie). Wyszły jakieś Hexy umożliwiające łączenie się z psn i granie bez przeszkód online.

Jednak o odpalaniu plików MKV (bez przerabiania na inny format) oraz BD Iso nadal jest cicho, a jest to główna opcja dzięki której zakupiłbym to małe cuś - poczekam jeszcze trochę, najwyżej kupię jakiś odtwarzacz HDD typu WD TV.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Już jest sofcik, który przerabia struktury BluRay na AVCHD na samej konsoli i umożliwia odtwarzanie tego z dysku wewnętrznego.

Pozdrawiam,
 

feromann

Member
Osobiście byłem nagatywnie nastawiony do JAILBREAKa,ale z czasem dostrzegam coraz więcej plusów tego urządzenia.Tym bardziej,że jest to póki co legalne.W to co kiedyś święcie wierzyłem ,że jest nie możliwe,staje się możliwe.Jak im się uda zrobić z czarnuli media center-tak jak obiecują to nawet się skusze.
 

Palpiboy

New member
Co do zasady, żeby nie wdawać się w skomplikowane dywagacje prawne, samo urządzenie (Jailbreaker) nie jest w żaden sposób nielegalne, chyba, że właściciel jakiś praw patentowych udowodni, że urządzenie to patenty te w sposób niedozwolony wykorzystuje.
Po drugie, nie jest nielegalne łamanie zabezpieczeń urządzeń, które posiadamy na własność (w tym przypadku konsola stacjonarna). Nie zmienia to faktu, że złamanie takich zabezpieczeń pozbawić nas może praw nabytych z tytułu umów gwarancyjnych oraz przepisów dotyczących ochrony praw konsumenckich.
Nielegalne jest natomiast jak najbardziej kopiowanie za pomocą jailbreakera oprogramowania, którego nie jesteśmy właścicielem. Z oprogramowaniem, które należy do nas i które kopiujemy na własny użytek sprawa nie jest już taka prosta ze względu na unijne dyrektywy w zakresie zasad konkurencyjności i przejrzystości ofert na rynku.
 

pa3

New member
Bez reklam
Sony w swoich nowych odtwarzaczach multimedialnych (SMP-N100, cena 499 zł), czy niektórych Blu-Ray'ach dodało obsługę Mkv oraz DivX HD, więc mogliby w końcu wypuścić odpowiednie firmware do ps3'ki, tym bardziej że teraz jest duży popyt na skrzynki odpalające filmy z HDD, więc jest to b.duży plus jeśli chodzi o sprzedaż i tym samym kolejny gwoźdź do trumny Xpudła :grin:
 
Do góry