PS3 złamana (ponownie)?

Masta_J

Active member
Bez reklam
psjailbreak819.jpg


Kolejne doniesienie o złamaniu PS3:

USB modchip device claims to enable PS3 game backups | Joystiq

Film nr 1:
YouTube - OzModChips.com tests Worlds First Ps3 Modchip (PSjailbreak)

Film nr 2:
http://www.youtube.com/watch?v=8IDaGne0u-4&hd=1

Film nr 3:
http://www.youtube.com/watch?v=vqYorUwbG7k&hd=1

Film nr 4: Zrzucanie gry na dysk twardy, również zewnętrzny (ograniczenie do 4GB - trwają prace nad obsługą NTFS), na wewnętrznym brak ograniczeń:
http://www.youtube.com/watch?v=R6DxvQk0oJI&hd=1

A tutaj to już można będzie kupić od około 27 sierpnia:
http://www.ozmodchips.com/ps-jailbreak-worlds-first-ps3-modchip-plug-and-play-p-68.html

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie za cenę utraty możliwości naprawy w autoryzowanym serwisie Sony.

"Q. Can I still play online with PS Jailbreak?

A. When today (19.08.2010) you can, we can't guarantee you will never be banned for using the 3rd party device. "

Hehe to se długo pograją...

Kolejna plota o złamaniu PS3 do kolekcji.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Serwis Ci naprawi do roku, owszem - później i tak się nie opłaca naprawiać w serwisie.
Granie online przy czymś takim oczywistym jest, że stoi pod poważnym znakiem zapytania.

Pozdrawiam,
 

leonidas18

New member
Koleś zrobił bajzel w pokoju rozrzucając konsole i ich akcesoria po pomieszczeniu i już wielki z niego hacker. Korzyści z posiadania nieprzerobionego PS3 są nie do podważenia a cena nowej gry zawsze po jakimś czasie spadnie więc nie widzę sensu przerabiania swojej konsoli.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zawsze można kupić drugą konsolkę :bober:

[EDIT]
Podobno te ziomy używają PS3 w wersji debug, która sama w sobie bez dongla, umożliwia odpalanie gier z dysku twardego więc jeszcze ciągle może to się wałkiem okazać.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Luvczenko

New member
z tego co wyczytalem to droga zabawka 169,99 dolarów ;) PS Jailbreak pozwalają zrzucić gry ifilmy Blu-ray dysk,wewnętrzny .poczekam az potanieje ;)
 

edi7777

Member
Kolega ma już przerobioną - tyle że softu do przeróbki ma ponad 30gb i teraz opracowuje jak to zrobić żeby była jakaś wersja okrojona i wszystko fajnie dopracowane. W każdym razie przeróbka to pewnie kwestia czasu do końca roku. Ja już widziałem przerobione PS3 w akcji i spoko giery działają. Inna sprawa że słabo się opłaca gry na BR ściagać i potem nagrywać na BR bo i płytki drogie i nagrywarka to jakieś 20 gier oryginalnych...
 

pa3

New member
Bez reklam
Jeśli się to rozpowszechni (bardzo wątpię) to nie będzie od kogo brać gier - każdy tylko pożycz :p, a ściąganie 20 GB to jakiś poraniony pomysł, tym bardziej że taka sama gra na X360 waży 6-7 GB.

Edit. Przypominają mi się czasy ps2-ki, jednak jak pomyślę że mam znowu śleńczeć przy torrentach czy tam rapisdhare, to raczej podziękuję
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Od czasów Saturna (' 96) kupuję wyłącznie oryginały i jakoś nie płaczę. Nie muszę zagrać w każdą grę, albo w dniu premiery. Zresztą kto ma czas na to. Bywało, że przez b.długi czas z braku kasy nie grałem wcale. Mam nadzieję, że Sony temu poradzi, bo trzeba tępić piractwo. Tracą na tym wszyscy. Rzekłem.
 

pa3

New member
Bez reklam
Po za tym, kto się będzie w to bawił, hardcorowcy już prześli na stronę Microsoftu, reszta to ludzie którzy pracują, mają rodziny i inne zajęcia (niż całe dnie katować konsolę), więc w takim wypadku idzie się do sklepu - płaci - wkłada jeszcze świeżą grę do napędu - otwiera piwko (później czyta okładkę) i heya ;-)
 

edi7777

Member
Ja osobiście wole Xboxa ze względu własnie na możliwość łatwej przeróbki i większej ilości gier na split screen czy tam co-operative (czy jak się to tam nazywa) tak co by grać na imprezach w kilka osób. Chociaż nie powiem jak gram u kumpli na PS3 to pady dla mnie są wygodniejsze właśnie od tej konsoli. Co do przeróbki - sam widziałem jak to chodzi i widzę, że się da tylko same gry jak dla mnie łatwiej ściągnąć dla X'a puki co. Za rok może 2 sam zmienię na PS3.
 
Do góry