PS3 złamana (ponownie)?

k0val

New member
na chwilę obecną po otrzymaniu tego cudownego pena ,da się cokolwiek zrobić?Jeśli ktoś zaktualizował konsole w ostatnim czasie to chyba wtopa ,ale czy są jakieś materiały w sieci do pobrania które dzięki temu można odpalić?No i chyba jeśli tego używamy odpada gra online... ;/
 

mataman

New member
Bez reklam
Oczywiście że odpada online. Działa tylko na 3.41

Jest juz serwer ftp, czyli wrzucanie ripów na hdd konsoli oraz odpalanie swoich/cudzych backupów.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
PS3 FTP Server umożliwia gmeranie po dysku PS3 i podłączonych urządzeniach USB:

• Pełen odczyt/zapis do "dev_hdd0" (save'y, gry itd.)
• Pełen odczyt/zapis do "dev_flash2" i "dev_flash3"
• Pełen odczyt/zapis do podłączonych urządzeń USB
• Pełny odczyt "dev_flash"
• Pełny odczyt "dev_bdvd"

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

feromann

Member
Tak sobie przeglądałem allegro i widze,że gościu sprzedaje pewnie jakiś klon PSJailBreak pt.PSGroove.
W opisie produkt reklamuje się,że niebawem ma się pojawić wersja Backup Managera,która ma wprowadzić cały szereg zmian,wśród których jest wsparcie dla gier z PSX oraz PS2.
Troche mnie zatkało bo jak się okaże,że to prawda--to chyba Sony nabijało nas w butelke
Pożyjemy zobaczymy i lepiej,zeby to ne było prawdą.
 

Palpiboy

New member
Ponoć, żeby odpalić gry z PS 2 na slimowych PS 3 potrzebny jest zewnętrzny sprzęt (podłączany poprzez USB) - nawiasem mówiąc Sony ponoć właśnie patentuje/opatentowało takie pudło.
 

zbynio81

Member
pierwsze wersje PS3 60gb którą miałem przyjemność sprzedać odpalało gry z PS2 nie na podstawie emulacji a miało 2 grafy i 2 procki
reasumując tak jakby HYBRYDA PS2 I PS3 w jednym PUDLE
 

pa3

New member
Bez reklam
Sony celowo zrezygnowało z emulacji gier z ps2 (wprowadzili taką funkcję na początku, co by pokazać jakie to monstrum :)), przyczyna jest prosta: duża popularność ps2ki (zobaczcie na allegro) i możliwe że przez zmniejszenie kosztów produkcji.

EDIT. Z tego co mi wiadomo to w 2009 mieli zrezygnować z produkcji, ale pewności nie mam.
 
Ostatnia edycja:

sonic01

New member
A pierwsze modele PS3 co miały taką możliwość to emulacja była programowa czy sprzętowa ? Jeśli sprzętowa i oni w nowszych konsolach wywalili jakieś bebechy to nici z emulacji.
 

mataman

New member
Bez reklam
Soro kloc jest w stanie software'owo emulowac pierwszego xbox'a to i ps3 jest w stanie zrobic to samo w przypadku ps2.
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
temat Jailbreak posunął niesamowicie do przodu ,każdy może uruchomić to korzystając z telefonu czy masy tanich specjalnych pendrive z allegro których w ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo.
Nadeszła jednak spodziewana lecz wzbudzając płacz u wielu dotychczasowych wymiataczy wiadomość o bezkarnym dodawaniu platynek w grach.
info
Jeden z użytkowników NGU odkrył możliwość wyrobienia platyny w każdej grze PS3. To co nam będzie potrzebne to: PS3 z PSJailbreak, edytor HEX, PS3 FTP Server, klient ftp Filezilla lub inny. Mamy nadzieję, że nie wiele osób z tego skorzysta. Szczegóły w rozwinięciu.
PS3 Homebrew >> Platyna na wyciągnięcie ręki
 
Do góry