PS3 Slim

Toomcat

New member
dzieki za pomoc wszystkim. Sprzęt zakupiony , miałem dać jutro , ale żona podejrzała co to i mi życ nie dała, wiec już kończę ustawiać :), pozdrawiam
 

premek111

Active member
Bez reklam
PS3 Slim 250Gb w bundle z FIFA 10?

Eurogamer.es na swoich stronach internetowych podało, że w przyszłym miesiącu w Hiszpanii ukaże się bundle pack zawierający konsolę PS3 Slim wraz z grą FIFA 10. Informacja ta nie ma jeszcze potwierdzenia od SCEE czy też od samego Sony, ale znamy te przecieki z japońskiego molocha, które mówiły o pojawieniu się konsoli Slim z dyskiem 250Gb.


http://www.ps3info.pl/story-1454-PS3-Slim-250Gb-w-bundle-z-FIFA-10.html
 

Ogr

New member
Bez reklam
leonidas18 napisał:
Ogr rozumiem, że na Slimie też pójdą ?
Nigdzie nie wyczytałem że cos się zmieniło pod względem PSX wiec pójdą :) Pełno gier z PSX do pobrania na PSN wiec z płytą nie powinno byc problemu .
 

Mefju

New member
Witam wszystkich ;) W razie jak by ktoś był zainteresowany zakupem PS3 Slim w Białymstoku , to w Galerii Białej w MM Slimka do kupienia za 1549 zł +sensowny kabelek HDMI i Singstar.Pozdrawiam.
 

k0val

New member
Nowe PS3 jeszcze w tym miesiącu?

Jeden z japońskich sprzedawców sugeruje, że Sony przygotowało nową, lżejszą wersję konsoli PS3 Slim. Sony stale modyfikuje swą konsolę PlayStation 3, głównie pozbawiając ją elementów, które zwiększają koszt produkcji. Z pierwotnej wersji systemu ubył m.in. Emotion Engine zapewniający kompatybilność z PlayStation 2, kilka portów USB oraz sloty na karty pamięci. Zabiegi odchudzania systemu, mimo iż przynoszą koncernowi coraz większe korzyści, najwyraźniej się jeszcze nie zakończyły. Jeden z japońskich sprzedawców sugeruje, że jeszcze w tym miesiącu na rynek trafi nowa, jeszcze lżejsza wersja PS3 Slim. Obecnie system waży 3.2kg, zaś odchudzona wersja miałaby ważyć 3kg.Nie wiadomo czy oprócz niższej wagi w nowym PS3 Slim byłoby coś zmienione.

źródło:Nowe PS3 jeszcze w tym miesiącu? - Wiadomości - Onet.pl Gry
 
Do góry