PS3 Slim

Carbon_

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Sony narzekało na sprzedaż to teraz dopiero dostaną po kieszeni...
mietek099 napisał:
IMO slimka nie wpłynie negatywnie na wpływy Sony tylko dlatego, że wygląda jak wygląda.
Wreszcie ktoś trzeźwo myślący. PlayStation 1 też pięknie nie wyglądało, ale swój gigantyczny sukces zawdzięcza wspaniałym grom i odpowiedniej/dopasowanej do ówczesnego rynku polityce firmy. Gry się pojawią, ale bardzo dobrze, że Sony w końcu przestało popełniać duży marketingowy błąd jakim było pozycjonowanie PlayStation 3 jako super high endowej konsoli, a nie konsoli po prostu dla ludzi, czyli takiej której marka PlayStation zawdzięcza swoje istnienie. PS3 Slim ma szanse sięgnąć po resztę posiadaczy PS2, którzy nie przesiedli się jeszcze na nową generację i realnie powalczyć z 360 oraz Wii.
 
Ostatnia edycja:

neospiderman

New member
W nowy designie śmieszy mnie jedna rzecz. A dokładnie to że zrobili obudowę z matowego plastiku poza miejscem najbardziej wrażliwym na łapanie odcisków, czyli przestżeń wokół przycisków - które notabene teraz są zwykłymi guzikami a nie czujnikami.
 

neospiderman

New member
Komentarz sony co do braku wstecznej kompatybilności z ps2 i wywaleniu linuxa.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47904

Jestem w stanie zrozumieć sytuacje z nieopłacalnością tworzenia emu dla gier z ps2.
Ale wywalenie opcji instalacji linuxa już nie bardzo chwytam. Przecież ta funkcja jest i jej istnienie nie generuje żadnych kosztów dla sony - no chyba że o czymś nie wiem.

No chyba że chcą zmobilizować hackerów/crakerów do łamania zabezpieczeń w ps3. Bo nie od dziś się mówi na scenie o tym że poco łamać zabezpieczenia w ps3 skoro wszystko można zrobić legalnie udostępnionymi środkami przez sony.[tu uogólniam troszkę oczywiście]
A teraz jak nie będzie linucha to zaczną się zawody kto pierwszy złamie zabezpieczenia i zainstaluje pingwina na nowej ps3.
 

debeef

New member
Bez reklam
znalazłem takie info na gamescore...jak dobrze pamiętam...slimka ma nie mieć wifi (dla mnie to już wtedy odpada) a na innej stronce znalazłem, że nie ma wejścia ethernet...jeśli to prawda to padaka
 

Peek

New member
Bez reklam
Wydawało mi się, że widizałem na jednym ze zdjęć złącze ethernet, co do wifi nie mogę sie wypowiedzieć bo jest ono wbudowane wiec go nie widac, ale gdyby było tak jak mówisz to PS3 Slim nie miałaby internetu czyli bez multi i PS Store, więc to chyba mało prawdopodobne.

Co nie przekreśla tego, że "stwór" jest do bani.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Otóż to, jak można wierzyć w takie głupoty :hmm:

ps3.slim.unboxed16.jpg


Pozdrawiam,
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A mnie się nawet podoba bo dali chropowaty plastik jak w ps2 i konsola po roku nie będzie wyglądała jak po wojnie, no może nie wokół przycisków...
 

Ogr

New member
Bez reklam
matiashek napisał:
co ty gadasz bez etherneta i wifi nie opłacało by sie trzymac playsation store i Home. najpierw ludzie pomyslcie a potem piszcie
HEHEHE co za kolesie siedzą na tym forum brak słów :shock: :fool:

Moja wyobrażnia widzi slima w kolorze bieli :mrgreen: :D
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
napisałem, że czytałem na dwóch osobnych stronkach na jednej napisali, że nie będzie miał wi-fi na drugiej że nie bedzie miał ethernetu, nie napisałem, że to fakt tylko, że tak napisano, na internecie można zanaleźć pełno niesprawdzonych info i to było jednym z nich, poszperałem dokładnie i będzie i jedno i drugie. koniec.
 

k0val

New member
Carbon_ napisał:
Więc jednak miałem dobre przeczucie i zdjęcia Slimki ujawnione jakiś czas temu okazały się prawdziwe. Zdziwiony k0val? ;)
zdziwiony ,jednak przyznam że zdjęcia z przecieków wyglądały fatalnie i wydawało się nie możliwe że sony wypuści takie coś na rynek a jednak ale ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=KrOS_...ture=topvideos przekonał mnie do nowej wersji i nawet pomyślałem przez chwile czy nie pospieszyłem się z zakupem fata :rolleyes:

jednak co z tego że jest cieńsze skoro jest tak samo szerokie jak by było węższe to by jako slim było ok :eek:k:

przyznam że liczyłem na coś ciekawszego w potencjalnym slimie ps3 ,np. o wiele większy dysk (marzył mi się 1TB to by była dopiero konsola nowej generacji z potężnym dyskiem na filmy w jakości HD!) dalej przede wszystkim czytniki kart pamięci ,więcej usb ,może dwa hdmi ,wsteczna kompatybilność z ps2 ,wyświetlacz na konsolce(przydatny przy słuchaniu płyt-pokazujący jaki utwór leci albo przy filmach ,mógłby też pokazywać w czasie grania temperaturę konsoli obroty itp.)

co do samego wyglądu spodziewałam się podobnego połączenia jak w nowych modelach telewizorów sony szkła ,czerni(piano) i srebrnych dodatków to by był coś no i jakiś ciekawszy kształt przyciski na dotyk a nie infantylne ;/

Jeśli któryś z tych pomysłów wyżej został by uwzględniony moją obecną konsole można by było już znaleźć na allegro :D

Wydaje mi się ogólnie rzecz biorąc że sony wycofało kilka dobrych pomysłów z nowej wersji ps3 typu bezproblemowa wymiana dysku i przyciski na dotyk.

Cóż tu więcej pisać idąc przykładem psp i dzisiejszej komercji u Sony czekam na
Ps3 Slim & Light :popcorn::-D
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dysk 1 TB? Toż to aktualnie może być tylko i wyłącznie wielki kloc 3,5".
Zwykła PS3 ma dysk 2,5" a Ty byś sobie do slima życzył 3,5"? LOL :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

mietek099

New member
k0val napisał:
przede wszystkim czytniki kart pamięci ,więcej usb ,może dwa hdmi ,wsteczna kompatybilność z ps2 ,wyświetlacz na konsolce(przydatny przy słuchaniu płyt-pokazujący jaki utwór leci albo pryz filmach ,mógłby też pokazywać w czasie grania temperaturę konsoli obroty itp.)
Ale pojechałeś :p Po co Tobie dwa wyjścia HDMI ? Z tymi wyświetlaczami pokazującymi temperaturę i obroty to by wyglądała jak "mini-piec" :p Zresztą IMO sprawa wyświetlaczy jest teraz lepiej rozwiązana, ponieważ wystarczy podczas filmu wcisnąć Select a tak musiałbyś wstawać z fotela aby spojrzeć ile czasu zostało do końca filmu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry