PS3 raczej tak jak PS2 rozczarowanie

Standard

New member
jedwym napisał:
Czyli gwarancja i tak na 2 lata. Jak każde urządzenie elektryczne(elektroniczne?). X360 też wcześniej miał taką gwarancje, jak teraz PS3. Ale jak tyle X-ów padło, to chcieli pokazać, jacy są dobrzy i jak dbają o klienta.

gwarancja na 1 rok
niemylić gwarancji z rękojmią, to dwie różne rzeczy
 

-AS-

New member
Ten temat to pomyłka - o rozczarowaniu można będzie mówić jak będą już dobre tytuły na tą konsolę i będą wyglądały jak k**a. Nie ma na razie o tym mowy. Kiepskie tytuły (takie, które na razie niestety w większości są na PS3) już wyglądają b. ładnie. Poczekajcie na szlagiery i komentujcie wtedy. Porównójecie nową PS3 do XBoxa, który wyszedł już jakiś czas temu, albo do Wii, które jest bardziej dla dzieci - gry w rozdzielczości 480(lub na imprezy, jak ktoś napisał, a tak na marginesie - to wyobraź sobie PS3 na tym rzutniku z jakimś dobrym tytułem ;) ). Trochę cierpliwości, panowie, a i ta konsola pokaże pazury :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

corey81

New member
dajcie spokoj

dajcie juz spokoj z tymi rozdzielczosciami - zabawa przede wszystkim
co do konsol: na razie nic nie mam, nie wiem czy kiedykolwiek cokolwiek kupie bo przerabiam kilka gier na miesiac i gdybym sie zdecydowal na jakakolwiek konsole to musialbym zmienic prace zeby to finansowo ogarnac :D
podejrzewam (ktos juz o tym pisal) ze gdybym chcial kupowac gry na PS3/X360/Wii to w ciagu roku zwrocilby mi sie niezly upgrade mojego sprzetu (chodzi o szybkosc bo tak jak juz wczesniej pisalem - pixelami sie nie podniecam :) )
 

-AS-

New member
Jeżeli interesuję Cię tylko zabawa i szybkość, a nie jak te gry wyglądają, to spokojnie możesz sobie zafundować PS1 - mnóstwo tytułów, z szybkością też nie ma problemów.
Rozdzielczości są ważne, gdy ma się większy TV niż 28".
Co do ceny to, no cóż. Za jakość trzeba płacić. Gry na PS3 w UK nowe (tuż po premierze) kosztują ok 30-40funtów, trochę starsze ok 20, więc nie jest to majątek. A Polska? No cóż - Polska jak Polska, nic tylko płakać... ale to już rozmowa na zupełnie inny temat
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nie rozumie jednego ??? skoro ps3 miał rok czy wiecej czasu od xbox na dopracowanie konsoli to powinna juz na starcie pokazac super walory !!!! rok to kawał czasu!!! przez co taki poslizg ???
 

Hawkmoon

New member
Ogr napisał:
Nie rozumie jednego ??? skoro ps3 miał rok czy wiecej czasu od xbox na dopracowanie konsoli to powinna juz na starcie pokazac super walory !!!! rok to kawał czasu!!! przez co taki poslizg ???

przede wszystkim z powodu Blue Raya, a poza tym jak inaczej jak właśnie dopracowaniem nazwiesz to, że nie masz tak wielkich kłopotów z uszkodzeniami jak w przypadku xboxa 360 (awaryjność xboxa to ponad 30% przy awaryjności ps3 na poziomie 1%)???
 

lbk

New member
Ogr napisał:
Nie rozumie jednego ??? skoro ps3 miał rok czy wiecej czasu od xbox na dopracowanie konsoli to powinna juz na starcie pokazac super walory !!!! rok to kawał czasu!!! przez co taki poslizg ???

Coż... technicznie PS3 jest bardziej zaawansowanym urzadzeniem - widać dopracowanie tego wszystkiego musiało potrwać. Jak to się przekłada na gry to juz inna sprawa, ale nie przesadzaj, walory, które pokazuje, są moim zdaniem wystarczające.
Generalnie wychodzi na to, że to microshit się pospieszył i wypuscił awaryjnego bubla. Może gdyby poczekali z premierą pół roku i dopracowali architekturę, nie mieliby teraz milionów dolarów w plecy na gwarancjach.
 

Hawkmoon

New member
z drugiej jednak strony dzięki temu, że się pospieszył zarabia teraz miliony na grach... a że wielu klientów musi przez to cierpieć, to jakoś nigdy nie stanowiło dla małomiękkiego zbyt wielkiego problemu - zawsze można wypuścić łatkę - byle tylko klient miał ich produkt wcześniej
 
Do góry