PS3 Media Server

Przemo86

New member
Dobra. Temat ogarnięty- wystarczyło odinstalować i zainstalować na nowo. Przy okazji pobrałem najnowszą wersję 1.90.1. Póki co działa.
 

dawid.wuu

New member
Witam wszystkich

Ściągnąłem sobie film HD z więcej niż jedną ścieżką dźwiękową i napisami w języku polskim i angielskim (jeden plik .mkv)

Da radę ustawić tak, by przy angielskiej ścieżce dźwiękowej wyświetlały się polskie napisy, natomiast przy dubbingu napisy zostały wyłączone ? Wiadomo, priorytetem byłby lektor/dubbing, następnie eng + pl sub.


Z góry dziękuję za Waszą pomoc !
 

robiz

New member
Cześć.

Czy jestem inteligenty inaczej, czy to jest dość dziwne, że w nowo zainstalowany PS3 media Serwer, nie ma " w komplecie " silinka plików audio Mplayer audio, co skutkuje brakiem mozliwości transkodowania w locie flac'ów ?
czy może czegoś nie ogarniam ;)

robiz
 

rzepecki81

New member
zapora blokuje ps3 media server

mam problem z zaporą która blokuje mi ps3 media server.wczesniej działało dobrze a teraz cos sie odwidziało.jak wyłacze zapore system wykrywa konsole przy wlaczonej brak połaczenia.niepomaga dodanie w wyjatkach zapory programu ps3 ms.prosze o pomoc
 

marcuso86

New member
Panowie może ktoś rozwiąże moje 2 problemy:
1.Mam postawiony ps3 media serwer na komputerze stacjonarnym podłączonym przez router do plazmy panasonic g30. Dzwiek z tv optykiem do amplitunera.
Jak włącze film z ac3 na amplitunerze ładnie pokazuje sie znaczek DD.
Jednak mam kino bez subwoofera. Czy gdzies w ustawieniach (nie wiem czy kodeki ffdshow mają jakiś wpływ na to) idzie ustawić dzwiek 5.0 - aby wiecej ściezki basowej szlo na przednie głośniki?
Orz czy idzie regulować poszczególnymi kanałami jeśli chodzi o głośność?

2. Jak ustawić kodowanie napisów?
Czasem napisy wyświetlają sie podwójnie

Kodowanie napisów mam cp1250

Napisy ass/ssa, czcionki fontconfig, użyj domyślny styl ass - które z tych opcji mają być włączone a które wyłączone?
Priorytet napisów języków - na początku dodać pl?

Z góry dziekuje za pomoc
 
Do góry