PS3 i podlaczenie do monitora LCD

Barry123

New member
Witam.

Mam monitor SyncMaster 204B - czy PS3 będzie na nim działać?

Z góry dzięki za pomoc.


Ps. Przepraszam, jeśli to już było gdzieś wyjaśnione, mimo wszystko proszę o pomoc :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Oczywiscie że bedzie działac kolega na czyms takim gra,o ile to nie ten sam model. Wyglada wszystko bardzo ładnie .On dokupił jakies przejscie gdzie podłaczył kabeL component z kablem z monitora, do tego jeszcze kompa i przełacza raz na konsole raz na kompa :D ;)
 

jarczew77

New member
witam mam zamiar kupic ps3 posiadam telewizor lcd sharpa 32 cale sa1ea czy da sie podlacyc do niego ps3 poprzez hdmi lub component i czy ps3 bedzie przesylac obraz w hd bez skalowania do sd ??
posiadam jeszcze monitor benq f91gp czy do niego sie da podlaczyc poprzez dvi ??
 

debeef

New member
Bez reklam
Witam ! właśnie kupiłem ps3 i zastanawiam się jak go podłączyć do monitora, bo nie mam tv hd, tylko crt-ka. Monitror to Gateway z wyjściem dvi. Słyszałem, że można podłączyć konsolę kabelkiem hdmi-dvi, a dzwięk wyciągnąć z komputerowych głośników, które podłączam specjalną przejściówką, jack na dwa kable audio z orginalnego kabla dołączon ego do konsoli podłączanego do konsoli...jest coś takiego możliwe???
 

Kent

New member
Oczywiście, że jest coś takiego możliwe, potem pozostaje Ci tylko w konsoli w ustawieniach dźwięku wybrać AV channel i już można grać :)
 

debeef

New member
Bez reklam
Dzięki Kent sprawdziłem i działa, mój gateway ładnie odbiera na ps3, dźwięk mam na słuchwkach i jest super, teraz tylko uzbierać na tv-ka
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak mozesz - do takiego starego grubego TV. masz do tego kabelek w zestawie z konsola. Jednak jakosc obrazu tragedia. pomysl lepiej nad zakupem plaskiego TV (monitora). Jak juz jednak zostajesz przy starym grubym, to kup przewod RGB (scart), bedzie lepiej niz na tym z zestawu
 
Do góry