Ps 50A656

jacky-x

New member
@popmart
Mnie chodziło własnie o odtwarzanie (o nagrywaniu tylko wspomniałem, jako uzupełnienie) i podobieństwo: ferguson (arion) tez z koreii, system tez w obu przypadkach fat32 a akceptowane pliki? niewiem jakie będa w samsungu mozliwe, że tez TP0 i dlatego to opisałem, co do sztuczek to wystarczy aby odtwarzał wg wybranej kolejności, tak jak powiedzmy utwory z płyty, napisy tez są, ścieżka dzwiękowa do wyboru, TP0 to tez przygotowany plik w tym przypadku o wielkości 4,29GB, a czas w zalezności od jakości, bitrate, ale nie tylko jest materiał HD w TP0 więc tak czy siak, jaki by format nie nie był wybrany zawsze ktoś będzie sie bawił w obróbkę i dopasowanie do urzadzenia. Pozdr

Ps
Dopisz jeśli wiadomo, jakie rozszeżenie plików będzie akceptował ten samsung.
 

popmart

New member
http://www.lcd-compare.com/televiseur-SAMPS50A676-SAMSUNG-PS50A676.htm

zmiany głównie w elektronice, premiera september 2008 co sugerowało by że właśnie to jest owa seria 7 o której spekuluje się tu i ówdzie na zachodnich forach.

mpg4 mieszkam w Warszawie więc miło by było go mieć .... koszt rozszerzenia to 220 pln dlamnie ....

ciekawe jaki będzie stosunejk cenowy 656-676 (ciekawe dlaczego nie ma 666:twisted: )


EDIT: jak na razie odnalazłem ten model tylko na francuskich stronach .. więc może jest tylko mutacja dla francuzów ;)
 
Ostatnia edycja:

WaJa

New member
Smsung PS-50A750

Na na niemieckich i angielskich stronach internetowych opisują już od jakiegoś czasu, nadchodzącą po prezentacji IFA nową serię plazm i LCD. Mają się ukazać na rynku wczesną jesienią. Plazma będzie miała symbol PS50750, czyli trzeba rozumieć imo, że nr 7xx dotyczy serii "7" tak jak i nr 6xx dotyczył serii "6".
Nadmieniam, że wspominałem już to w tym wątku.

Oto krótki opis (sorry ale po ang.):
“Samsung have announced two new large plasma HDTVs onto the market in the form of the Samsung 7 Series Plasma range. Both have a full HD 1080p plasma screen, and boast very impressive features and specifications. The 7 series plasma’s have an impressive and attractive looking frame based on their “crystal” design theme.

For thoes of you who prefer Plasma over LCD screen and want something else on offer over Pioneer’s offerings the 50-inch Samsung PS-50A750, or very large 63-inch Samsung PS-63A750 should do you very well. These great looking modern screens has the highest 1920×1080p resolution along with all the modern HD features such as 24p (24Hz) support, 100Hz high frame rate support for reducing motion blur and image judder.

Both the PS50A750 and PS63A750 have an anti-reflective coating, ultra filter bright and 18-bit natural true colour. An amazing dynamic contrast ratio of 1,000,000:1 along with DNIe Pro deliver brilliant colours. Impressive connections including 4x HDMI 1.3 inputs (with Anynet+), PC VGA input, component are featured along with WiseLink Pro, DLNA and a contents library, the PS-50A750, and PS-63A750 round off a great series”.

PS-50A750 | 50-Inch, August 08
PS-63A750 | 63-Inch, September08

http://gadgetsconnect.com/2008/07/27/samsung-ps-50a750-ps-63a750-2/
lub http://www.hdtvlounge.net/samsung/ps50a750-ps63a750/

Pozdrawiam :) .
 
Ostatnia edycja:

gofer

New member
pkonrad napisał:
W najbliższym czasie możemy się spodziewać test PS50A656. Moim zdaniem ten telewizor wypadnie podobnie jak model 551 a jest od niego o grubo ponad 1000zł tańszy. Jak Ci się nie spieszy z kupnem to poczekaj jeszcze troche na test Kikiego. Pozdr.
Powoli samsung 656 goni 551, można go już kupić poniżej 5000:D:D:D
Nie śpiesz się z kupnem tv, poczekaj na test kikiego, a do tego czasu na pewno jeszcze cena w dół poleci
 
Ostatnia edycja:

WaJa

New member
A jak poczekasz jeszcze dłużej, to nie będziesz wiedział co kupić.
Czy 551?, albo 656?, a może 750?
Zawsze przed wejściem nowego modelu starsze tanieją (imo).
Poczytaj trochę o różnicach tych modeli i zastanów się na czym ci tak naprawdę zależy w planowanej plaźmie?
Może nie trzeba przepłacać?

Pozdrawiam :) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gofer

New member
Nie mówiłem o tym żeby czekać i czekać, tylko żeby być pewnym czego się chce i potrzebuje, a ceny przy okazji pójdą w dół.
A jeżeli chodzi o nowe modele 7 serii to może się okazać że będą niewiele droższe lub nawet tańsze od obecnej serii samsunga, ale z takim podejściem do sprawy to można czekać do "u...nej śmierci":D:D:D:D
Pozdrawiam
 

WaJa

New member
"I tu jest pies pogrzebany" :D .
Zgadzam się, dlatego trzeba przemyśleć wszystko co jest za a nawet przeciw :???: .

Pozdrawiam :) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jacky-x

New member
Dobrze jest też wyznaczyc sobie przynajmniej orientacyjnie wcześniej termin zakupu, wtedy w miedzyczasie wybiera sie najlepsza dla siebie opcje, obserwuje rynek itd a jak przychodzi właściwy czas juz wiemy co i gdzie kupić i nie czekamy na kolejne nowości tej czy innej firmy, a tak zakup odkłada sie w nieskończoność czakając a to na nowy model a to na jakąś imprezę ( euro, olimpiada) a to na spadek cen itp., najlepiej w wyborze liczyc na siebie, testy,opisy moga tylko coś zasugerowac, czy zwrócic uwagę na dany model, ale nie powinny byc wyrocznią i najlepiej jesli wybrany tv zoboczymy w akcji na zywo, wtedy unikniemy rozczarowań. Ja napisałem wcześniej że mój 32calowy CRT był droższy od niedawno zakupionej plazmy z tematu, ale nie żałuję, bo przez 8lat sprawdzał sie naprawde dobrze, myslę że i z samsungiem będa podobne odczucia, a ze traci na wartości, pojawiaja sie lapsze, zawsze tak było i bedzie, najważniejsze jest zadowolenie z wyboru. Pozdr
 

popmart

New member
WaJa :

opisy 750 to na razie głównie forumowo-portalowe spekulacje

pokaż mi czym w/g opisu ten tv różni się od 656 czy 676

bo opis w tych artykułach co przytoczyłeś to idalnie 656....

nie ma ani jednej funkcji/opcji która by go wyróżniała w opisie ?
 

WaJa

New member
Niestety popmart mylisz się bardzo.
Jeżeli Firma Samsung na swojej stronie - http://presse.samsung.de/news/ifa_pressemappe.aspx – prezentuje model PS-50A750, jako nową plazmę serii 7, którą będzie wystawiać w sierpniu na IFA, to trudno sobie wyobrazić, że to jakieś spekulacje "forumowo-portalowe".
Brak szczegółowych specyfikacji tego modelu podyktowany jest tym imo, że to będzie nowy model, którym będą chcieli się dopiero co pochwalić.

Wcześniej podałem linki stron ang. ponieważ nie znam języka niemieckiego.

Pozdrawiam :) .
 

tomper69

New member
Przeczytałem tu na forum, że ps-50a656 ma wejście common interface, które po włozeniu Neotiona MPEG-4 powinno obsługiwac tv cyfrową naziemną nadawaną w Polsce w mpeg-4. Tylko, że nie znalazłem nigdzie gniazda CI w specyfikacji tego samsunga. Czy ktoś z użytkowników mógłby potwierdzić jego istnienie i ewentualnie sprawdzić kompatybilność z Neotionem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dopowiedź
masz tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27552

002_P1010165.JPG



010_P1010179.JPG
 

gofer

New member
Te zdjęcia to jest samsung 551, a kolega tomper69 pytał o 656:hmm:
nie wiem czy to jakaś różnica, ale w UK 656 ma gniazdo CI...
 

Raschey

New member
Zastanawia mnie czy do oglądania w 99% sygnału SD z C+ z odległości 2,5m-3m jest sens kupować taki duży TV.
Myślałem o Samsungu Ps-50a551 ale chyba z tak małej odległości przydało by się 100Hz ?
Pozatym z tak małej na odległości na tak dużym ekranie wydaje mi się że będzie za bardzo widać zakłócenia.
Chyba 40-42 cale to max. dla takiej odległości i tylko plazma.

Jaki byście polecili model do jak najlepszego odbioru SD w C+ ?
LCD chyba raczej odpada i zostaje plazma.
 

enter

New member
U mnie z podobnej odległości , idealnie się spisuje PS50A656- 50 " cali to jest to,miałem Toshibe 37" i okazała się za mała.Nie ma co się zastanawiać ,tylko 50" może zadowolić telewidza.
W 95 % korzystam z kablówki UPC ,jeszcze analogowej obraz bardzo ładny ,a niedługo w Szczecinie UPC przejdzie na nadawanie cyfrowe to będzie jeszcze lepiej.
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam PS50A551 i ogladam go przewaznie z ok 2m. Obraz z Cyfry+ jest bardzo dobrej jakości. Nie mam wiekszych zastrzeżeń. Znajomi którzy widzieli TV rónież tak twierdzą.
 
Do góry