PS 3 z biedronki czy Xbox 360

Caparzo

New member
Bez reklam

Chimera

New member
Obecnie żadna PS3 nie warta zainteresowania bo nie nadaję się do przeróbki, poza tymi ze starych magazynowych zapasów, a takie wyjątkowo rzadko się pojawiają.
Nie wiem czemu piszesz takie bzdury, mnie i wielu ludzi co zdecydowali się na Playstation nie interesowała się w ogóle przeróbką. Jakbym miał przerabiać to kupił bym XBOX-a.
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
Chyba niebardzo patrzac na Biedronkową promocje której dotyczy wątek.
Nowe PlayStation z Biedronki. Dyskont zaskoczy wszystkich Polaków - Tech - WP.PL

Dlaczego nie bardzo. Nie dość że od wczoraj cena startera ps move + sport champions 2 spadła do 239żł co w sumie daje z ceną konsoli 320gb 1138zł. To porównując z ceną biedronki mam konsolę z dyskiem 320gb zamiast 12gb za 139zł (tyle wychodzi różnica za dysk). A poza tym moim zdaniem nowa superslimka wydaje mi się niezłym bublem jeśli chodzi o wykonanie.:hmm:
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ma może ktoś zbędny kod na playstation store np. ten z promocji facebooka na 30dni bo kupiłem dziś konsolę i chciałem sprawdzić jak to działa co by w przyszłości wiedzieć o co chodzi. Z góry dzięki.
 

stanptr

New member
Teraz za 36 zł jest playstation + na trzy miesiące więc polecam jak najbardziej. Krzystam i jestem mega zadowolony.
Korzystajcie ludziska bo warto.


Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

slawkor

Member
Bez reklam
Dzięki za info.
Mam jeszcze takie pytanko jak poustawiać wszystko żeby można było sterować pilotem od tv sony KDL 40x3500 po menu ps3 po hdmi cec?
W tv włączytłem sterowanie hdmi i w konsoli też, tv uruchamia się po włączeniu ps3 i wyłącza też ale za cholerę nie chce mi pilot obsługiwać menu ps3 a podobno to działa?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ps3 ma pliota na Bluetooth, a tv na IR (tradycyjna podczerwień). HDMI CEC nie ma w tym przypadku nic wspolnego z obslugą PS3, a jedynie jak zauwazyles On/Off TV

Chyba, ze dokupisz Logitech Harmony PS3 Adapter. Takie ustrojstwo zamienia sygnal IR na BT i dziala z uniwersalnym pilotem Harmony, pewnie na innych też.
 

laskadan

New member
Dzięki za info.
Mam jeszcze takie pytanko jak poustawiać wszystko żeby można było sterować pilotem od tv sony KDL 40x3500 po menu ps3 po hdmi cec?
W tv włączytłem sterowanie hdmi i w konsoli też, tv uruchamia się po włączeniu ps3 i wyłącza też ale za cholerę nie chce mi pilot obsługiwać menu ps3 a podobno to działa?

Spróbuj z opcji Bravia Sync.
 

immortal32

New member
krzysztofradio napisał :"Najnowsze PS3 Super Slim jest sprzedawane bodajze w dwóch wersjach:

To jest porażka a nie konsola, nie wiem czym sony się kierowało, ale na pewno nie reklamą sprzętu, 12GB i ta przesuwana klapka- total kicz. Wydaje mi się że to coś klepią żeby maszyny na fabryce nie miały przestoju;), bo niedługo PS4 wejdzie. Jedyny sens to chyba taki że opcja 12 gigowa jest tania, a nie każdego stać na ,,wypasy,,, generalnie sony nie zabłysnęło tą konsolą:???:.

Jak kupować ps3 , to na chwile obecną slim-320 i ,,będzie pan zadowolony,,:krol:
 
Ostatnia edycja:
Do góry