PS 3 z biedronki czy Xbox 360

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam serdecznie. Pewnie temat "PS 3 czy Xbox" był mielony 1000 razy, ale mimo wszystko proszę o poradę :blagam: Czy ta wersja konsoli z biedronki jest warta zainteresowania :?: - Biedronka - Konsola
Pytam bo jestem zielony w temacie :-( miałem w planach kupno Xboxa 360 na święta, i teraz troszkę zgupiałem... :fool: Chodzi mi głównie o kontrolery ruchu. Konsola w głównej mierze będzie slużyła do rodzinnej zabawy, xbox ma kinecta który nie wymaga trzymania niczego w rękach (co jest moim zdaniem dużym plusem, jeśli chodzi o moją 7-letnią córkę), ale nie wiem np. jak z grami, tzn. na którą konsolę jest większy wybór (zaznaczam że caly czas chodzi mi o gry wykorzystujące kontrolery ruchu), które są tańsze itd. Dodam że wbudowany napęd blu ray w PS 3 jest dla mnie zupełnie nieistotny, i nie jest on dla mnie wyznacznikiem zakupu... To co wybrać :?::?::?: Pomożecie :blagam:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mimo iz nie bawilem sie Xboxem, a jestem posiadaczem PS3 stawialbym jednak na Xbox. Skoro BD nie potrzebny, a kinect to atut to smialo. Mimo iz ponoc nie jest tak czuly i precyzyjny jak Move to z dzieckiem bedzie zabawa, bez obawy, ze wypadnie komus w oko lub telewizor. Ceny gier i akcesoriow porownywalne.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Mimo iz nie bawilem sie Xboxem, a jestem posiadaczem PS3 stawialbym jednak na Xbox. Skoro BD nie potrzebny, a kinect to atut to smialo. Mimo iz ponoc nie jest tak czuly i precyzyjny jak Move to z dzieckiem bedzie zabawa, bez obawy, ze wypadnie komus w oko lub telewizor. Ceny gier i akcesoriow porownywalne.
No tak, tylko czy jest szansa wyrwać Xboxa za cenę PS 3 z biedrony ? (1000 zł za pełny zestaw)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
faktycznie przeoczyłem, sorki. No to widzę że taki zestaw co mnie interesuje, czyli najnowszy model corona 250, pad, kinect i parę gier w zestawie to koszt 1500zł. Ostatnio rozglądałem się po sklepach to ceny są podobne tylko że na allegro zamiast 2 gier w zestawie oferują 4 i te pare dyszek taniej:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sorki, ale jestem TOTALNIE zielony w temacie konsol itd. Jaki dysk będę musiał dołożyć ? Taki zwykły przenośny na usb? Bo takowy posiadam - 500 gb. No i o co chodzi z tym dyskiem 12 gb w xbox'ie ???

Najnowsze PS3 Super Slim jest sprzedawane bodajze w dwóch wersjach:

- z 12 GB pamieci na pokladzie, Oznacza to, ze szybko to zapelnisz i tak czy siak trzeba bedzie podłaczyc do niej 2.5 calowy dysk WEWNETRZNY, co nie oznacza, ze nie podlaczysz zewnetrznego, lecz gry zainstaluja sie tylko na wewnetrznym.

- z 500 GB dyskiem.

Dla przykladu, dzis w Komputroniku 999zl wersja PS3 z 500 GB

premek111 pisal, ze analogicznie Xbox ma w propnowanej przez niego wersji tylko 4GB (nie 12)
 
Ostatnia edycja:

Chimera

New member
Mimo że jestem fanem PS3, ale dla 7 latki wziął bym XBOX-a więcej gier dla takich graczy. Ale wiesz chyba że do Kinecta też musisz mieć odpowiednie duże pomieszczenie, kumpel przy grze rozwalił żyrandol i po zrzucał sporo rzeczy i się przy tym sporo pobijał :)
Ale to tylko moja opinia.
Pozdrawiam.
 

premek111

Active member
Bez reklam
To prawda, ja również rozbiłem żyrandol rzucając "oszczepem" :) , ale to samo moze się przytrafić z PS Move.Jeśli chodzi o gry dla dzieci to na PS Move wychodzi teraz cudowne Wonderbook Księga Czarów.
 

stanptr

New member
Ja jednak polecam konsole z większą pojemnością dysku. Mam 160 gb i zaczna mi brakować. Kupuje gry on line więc mam zapotrzebowanie na miejsce na dysku. 12 gb w przypadku Ps3 wystarczające tylko w przypadku gier z płyt. Ps3 mam, move jest bardzo fajny więc mogę polecić. W paru grach np. tenis stołowy dobrze jednak trzymać mova jak paletke., innych kontroler zbędny. Kto co lubi i co preferuje. No i nie zpominajmy że dla dzieci na ps3 jest bardzo fajna gra eyepet, mój syn uwielbia. Nie wiem czy jest odpowiednik na xboxa.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Obydwie konsole sa dobre i maja mase fajnych tytułów i dla dorosłych i dla dzieci.Którąkolwiek wybierzesz to bierz z dyskiem.
 

slawkor

Member
Bez reklam
A ja zamówiłem w eurortvagd za 899zł gołą konsolę ps3 i dokupię starter move z sport champions 2 za 259zł chyba się opłaca?
 

xeo151

New member
Bez reklam
Obecnie żadna PS3 nie warta zainteresowania bo nie nadaję się do przeróbki, poza tymi ze starych magazynowych zapasów, a takie wyjątkowo rzadko się pojawiają.
 

Radoslav

New member
Do proponowanej wersji PS3 z biedronki porównałbym np. ten zestaw X360 (tu też należałoby dokupić dysk) Microsoft XBOX 360 4GB + KINECT + ADVENTURES + CARNIVAL - Konsola - Sklep komputerowy - X-KOM.PL albo już w opcji z dyskiem dopłacając 250 zł Xbox 360 250GB + Kinect + gra - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

A później do takiego zestawu (jak dla 7-latki) proponuje poszukać gier z serii Kinect Sports m.in. sezon 1 :D Przednia zabawa dla rodziców i dzieciaków np. przy grze w kręgle albo siatkówkę ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
taniej kupic zestawy startowe (gry, kontrolry, kamerki, róóznie) w sklepikach z grami. Take sklepy czesto mają te startery powyciągane z zestawów sklepowych i taki wyciągniety starter (czesto w pudełku beżowym, kartonowym, bez grafiki) kupuje sie duuuzo taniej niz orginalnie zapakowane z pólki, a są to nowe oryginalne produkty, wyciagnięte z jakiegos Packa (konsola plus zestaw i (lub) gra) i sprzedane osobno.
 
Do góry