Przymiarka do pokoju kinowego

Bipo

Active member
Bez reklam
Najlepsze rozwiązanie to puszczenie każdej kolumny poprzez osobną końcówkę mocy, teraz pytanie czy twój oppo 105D (uchodzi za bardzo dobry dac) potrafi zdekodować w sobie dźwięk jak porządnej klasy procesor lub amplituner. Musiałbyś podłączyć i posłuchać bo inaczej się nie przekonasz. Ja bym spróbował bo może się okazać że nie będziesz musiał ładować się w procesory i amplitunery a jedynie porządnej klasy końcówki kupisz....;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Robcio a ja mam do Ciebie pytanko odnośnie MA PL 200 słuchaj słuchałeś tych kolumn z jakimś innym wzmakiem? Rozumiem że jak kupiłeś ten wzmak to musiał Ci odpowiadać względem tych kolumn.
Ja słuchałem tych kolumn z trzema wzmkami z Atollem 200, MF M6i i właśnie z CA 851 ... i dla mnie z nim było najgorzej...
Mało tego powiem Ci że pewien Pan od dystrybutora między innymi firmy MA, CA nawet twierdził że MA z CA to nie bardzo duet ze sobą grający szczególnie przy serii Platinum...
ale ja tak czy siak sobie sprawdziłem bo miałem taką okazję. Ale jak widać Tobie podpasił ten wzmak.. ja krótko sluchalem bo około godzinki w tym zestawieniu więc może to kwestia osłuchania.. W 100% jestes pewien że te kolumny pokazują swoje pełne możliwości z tym wzmnakiem? Kolumny sa super... Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi ten dźwięk bardzo odpowiada - choć nie mam takiego zacięcia typu "rozbieram dźwięk na czynniki pierwsze" :) - nie słuchałem z innymi - bo najpierw miałem CA a później okazyjnie kupiłem kolumny :). Obecnie stoją w pokoju kinowym dlatego szukam do nich czegoś innego - albo końcówka wielokanałowa albo dobry ampli.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za info - myślałem że np. kupiłeś najpierw kolumny a potem wybierałeś wzmak ... ale jak twierdzisz że kolumny pokazują swoją klasę to spoko- Tobie ma się podobać..
 
Do góry