Proszę o radę Samsung czy Philips

kgaw

New member
Zastanawiam się na d zakupem LCD 40 lub 42 cale. Budżet max 3500. Sygnał cyfrowy z UPC.
Przypadły do wyboru 2 modele i nie mam pojęcia który z nich wybrać. Czytając forum mam coraz większy mętlik w głowie.
Wybór padł na:
1.Philips 42PFL 7404H
2. Samsung 40B650

Proszę o rady a może coś innego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ma służyć tylko do oglądania telewizji ?
napisz jakie masz warunki w mieszkaniu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich warunków byłbym za wyborem z modeli pomiędzy 40 Sony EX 500, Toshiba 42ZV 635
 

kgaw

New member
Lcd

Sony odpada, obraz był gorszy w kablowce niż w Philipsie a Toshibę odradzali sami sprzedawcy (różne sklepy)proponowali Samsunga ze względu na jakość obrazu. Jak pytałem o philipsa okazało się że braki bo sprzedane.
 

annddy

New member
Wybór jest jeden:

Philips 42PFL 7404H
Dlaczego ?
1.Świetny design.
2.Skalowanie obrazu.
3.Doskonały dżwięk.
4.Wiele ustawień obrazu .

Sony odpada, obraz był gorszy w kablowce niż w Philipsie a Toshibę odradzali sami sprzedawcy (różne sklepy)proponowali Samsunga ze względu na jakość obrazu. Jak pytałem o philipsa okazało się że braki bo sprzedane.

Mogę to tylko potwierdzić.
Samsung jest mistrzem w odtwarzaniu wszystkiego przez USB.
Ustawienia sklepowe ma rozjaśniane pod klienta.

O toshibie się nie wypowiem bo nigdy nie brałem tego tv pod uwagę.
Zobaczyłem u znajomego na kablu i wszystko było jasne.

Philips to uznana marka.Masz doskonały tv .

 
Ostatnia edycja:

kgaw

New member
Lcd

To teraz jestem w punkcie wyjścia. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony na Philipsa. Znaczy poszukiwania czas zacząć od początku.
Dziwne, że Philips nie przyznaje się do swojego błędu jeśli jest taki problem z matrycami. Idę dziś dokładnie przyjrzeć sie Toshibie.
czy Toshiba ma swoje matryce czy innego producenta ?
 

marco30

New member
Rozważ JVC 37 - 42 hb1bu

Naprawdę odbiera bardzo fajnie .Według Mnie lepiej od Philipsa 7404,Samsunga B650 i Sony EX500 (rozważałem wcześniej te modele a gdy miałem okazje je porównać razem ....to wróciłem z JVC ).
Może ma mało bajerów ale obraz, czerń po dobraniu ustawień super.Jest też model JVC DV1 ale jak na moje potrzeby trochę za drogi .
 
Do góry