Proszę o pomoc przy wyborze TV 65" / 75" do ok. 11 000,00 PLN.

plechu

New member
Witam, zwracam się o drobną pomoc przy wyborze LCD w cenie ok 11 - 12 tys zl.

W tej chwili korzystam z Sharpa LC60LE740 i najwyższa pora na zmianę. Przede wszystkim chcę kupić PS4 PRO więc TV musi mieć HDR i 4K.

Nie gram co prawda zbyt wiele więc nie ma służyć głównie Playstation. Prócz tego oczywiście filmy.

Odległość od TV do wypoczynku ok. 4.5m i zastanawiam się jeśli kupię 65" to zauważę jakąś różnicę czy dopiero przy 75? Pytanie do "doświadczonych" :)

Co do samego produktu to po prostu się nie znam stąd wołanie o pomoc. Czy np z 65 calówek najlepiej wybrać Sony 65XE9305 ? Czy jest coś lepszego i tańszego? Chyba , że jak wspomniałem lepiej kupić już 75cali tylko że w tej cenie raczej ciężko o czymś fajnym mówić ...
 

sebrem91

New member
Witam, jeżeli interesuje Pana 65" polecam tegoroczny model Philipsa 65PUS7502 z innowacyjnym procesorem P5. TV wyposażony oczywiście w obsługę formatu 4k HDR. Dodatkowym atutem jest ambilight, który przy graniu na Playstation lub wieczornym oglądaniu będzie dodawał dodatkowych wrażeń. Pełny opis tv w linku: https://www.mall.pl/led-tv-cena/philips-65pus750212

Mam do sprzedania ten model. Jest to nowośc dopiero wchodzi na rynek. Telewizor ma 2 letnią gwarancję. Cena to 7300

Jeśli jest Pan zainteresowany proszę piać. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dużą odległość więc sięgałbym po 75".
Z dobrych nowych masz TCL 75C70 za 10.999 zł z matrycą 100Hz.
Z modeli 65"extra masz:
- Philips 65PUS8901 z Ambiluxem
- Sony 65XE 9005
- Panasonic 65EX780
- Philips 65PUS7502
Jak będziesz niebieski masz specjalne ceny na wszystkie modele.
 

plechu

New member
No właśnie tego się boję , że kosztem nawet fajnego i z wiadomo większym kontrastem 65" będzie zamienił stryjek....

A ten TCL... co to za nowy stwór ? Nie wypali się po roku ? ;)

A gdyby trochę jednak zwiększyć budżet pod 75... np do 16? To już lepiej ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wówczas masz extra :
- Philips 75PUS7101 za 15700 zł z kalibracją indywidualną
- Sony 75XE8596 za 16300 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są 100Hz i obydwa z Androidem.
Philips ma Ambilight potrójny, pilot z klawiaturą, kalibrację indywidualną, lepszy dźwięk.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam, zwracam się o drobną pomoc przy wyborze LCD w cenie ok 11 - 12 tys zl.

W tej chwili korzystam z Sharpa LC60LE740 i najwyższa pora na zmianę. Przede wszystkim chcę kupić PS4 PRO więc TV musi mieć HDR i 4K.

Nie gram co prawda zbyt wiele więc nie ma służyć głównie Playstation. Prócz tego oczywiście filmy.

Odległość od TV do wypoczynku ok. 4.5m i zastanawiam się jeśli kupię 65" to zauważę jakąś różnicę czy dopiero przy 75? Pytanie do "doświadczonych" :)

Co do samego produktu to po prostu się nie znam stąd wołanie o pomoc. Czy np z 65 calówek najlepiej wybrać Sony 65XE9305 ? Czy jest coś lepszego i tańszego? Chyba , że jak wspomniałem lepiej kupić już 75cali tylko że w tej cenie raczej ciężko o czymś fajnym mówić ...



Witaj, przy 4,5m 65 cali będzie mało, ja obecnie oglądam 75 cali z 3,5m i jest ok, a czasem sobie
myślę że 85-90 cali by było idealnie. A może rozważ projektor i ekran do wieczornych seansów , a do oglądania w dzień zostaw TV który masz jeśli działa .
 

pawelele

Member
Epson TW7300 kosztuje ok 11tys, ekran ramowy magiscreen 120 cali ok 4-6 tys w zaleznosci ktory wezmiesz, warto rozwazyc albo wziac tanszy projektor np tw6700. Oczywiscie czym bardziej zacienione pomieszczenie będzie tym lepiej będzie się oglądać ale nawet w dosyć jasnym pokoju ten zestaw da się oglądać z tego co widziałem na testach i youtube. 75 cali z takiej odległości to naprawdę mało, a 65 to już w ogóle.
 
Mam od kilku miesięcy sony xe9305 i jedyne co mogę żałować w tym zakupie to to że nie wziąłem 75'. Ale różnica w cenie między 65' a 75' jest taka, że i tak mnie nie stać :)
 

plechu

New member
Dzięki za porady.. ściana na której wisi w tej chwili TV jest akurat pod rozmiar 75" więc projektor nie spełni swojego zadania niestety.

Myślę nad tym Sony KD-75XE8596 , warto za tą cenę ?
 
Do góry