Promocyjne ceny gier i bonusy w sklepach.

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chodzi o to byś miał procesor w technologii 45 nm a RSX 40 nm.
Gwarancja jest oczywiście taka sama (tylko 1 rok), tylko po co na starcie brać starszą technologię czyli RSXa w 65 nm.
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/54387-uzywane-ps3-fat-czy-nowa-ps3-slim-2.html#post530581

Jeśli upewnisz się, że to jest CECH 2104B to bierz śmiało, ale jeśli 2004B to ja bym nie brał.
Ja w takiej samej sytuacji wybrałem 2504A czyli wersję 160 GB a dyska i tak już mam 320 GB a tamtego pożeniłem za 100 zł.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Dzięki Masta za info, w Carrefour można przebierać (jak na bazarze), więc możliwe że trafię na nowszą wersję.
 

pa3

New member
Bez reklam
Byłem wczoraj i miła niewiasta odłożyła mi ;) (do poniedziałku) wersję CECH-2104B, czyli z tego co czytałem jest to pewniak RSX w 40 nm - tak?

Nieco taniej, czyli za 899 zł jest goła wersja 160GB CECH-25xx, jednak jak w środku siedzi to samo, to wolę pack 250GB z dodatkami.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurka ale ceny, aż miło słyszeć.
W środku powinno być to samo.
Chyba, że w najnowszych modelach coś jeszcze poprawili ale tego nie ogłosili.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Tak tanio jest tylko w marketach - sprzęt o takiej wartości mało schodzi. Od początku aż do końca promocji były wystawione 3 szt i tylko jedna zeszła - dzięki mnie :-D

Byłem w MM, Mega Avansie, Euro i ceny po staremu, czyli powyżej 1k zł za gołe zestawy (sama konsola), więc myślę że warto sięgnąć np. po wersję 160GB za 899 zł i nawet po wymianie dysku na nówkę 640 GB, będzie się bardziej opłacało.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak wymieniać dysia to już na największego więc 750 GB :)
A 899 zł za gołą, najnowszą wersję konsoli to raj ;-)

Pozdrawiam,
 

Kto_To_Jest

New member
Polecam coś takiego;

konsole.cenega.pl/

- skanujesz paragon gry którą kupiłeś(tylko polska dystrybucja) i wysyłasz im z prośbą o kod rejestracyjny.

- tym kodem idziesz na kompania.cenega.pl/ i rejestrujesz się.

- potem, wysyłasz jeszcze jednego maila o treści np. proszę o wyregerowanie kodu na 50% zniżki w sklepie muve.pl.

- dostajesz kod jak tylko wszystko potwierdzą tu i tu.

- idziesz na muve.pl - wkładasz grę do koszyka i tam jest opcja ''użyj kodu''. Wpisujesz kod. Cena spada o 50%.

Działa to TYLKO na gry wydane przez Cenegę lub Ubisoft, nie można kupić kilku gier naraz - tzn. dodać do koszyka. Pytałem o to i takie zamówienia są ''korygowane''.
Jedna osoba może dostać jeden kod,ale można rejestrować ciocie wujka itp.

Kupiłem już Red Dead Redemption za 74 Mortal Combat za 109 i L.A Noire za 129 pln ceny z przesyłką.i działa.
 

pa3

New member
Bez reklam
Panowie, u mnie we wiosce jest promocja Avans i Mega Avans: "kupujesz jeden produkt, drugi masz za połowę". Brat kupuje m.in telewizor i mogę razem z nim tanio wziąć ps3 - normalna cena wg. gazetki 1299 zł za 320 GB, więc po upuście będzie ok 750 zł, czyli mogę sprzedać powiedzmy za 900 zł ;)

Zobaczcie czy u was nie ma promocji, podobno obejmuje też gry, więc jak ktoś ma w planach kupić aparat czy cuś powyżej 400 zł, to przy okazji można wybrać jakiś nowy tytuł na ps3 za 100 zł - zawsze coś
 
Do góry