Promocyjne ceny gier i bonusy w sklepach.

lord_yabol

New member
Witam,

Chciałem założyć temat w którym użytkownicy mogli by się nawzajem informować o ciekawych promocjach i obniżkach cen w sklepach z grami na konsole Playstation 3.

Czasami zdarzają się duże obniżki cen trwające tylko kilka dni np. empik.

Pozdrawiam

ADMIN EDIT: UWAGA W TYM WĄTKU NIE KOMENTUJEMY! WSZELKIE KOMENTARZE I WSZELKIE NIEATRAKCYJNE OFERTY = OSTRZEŻENIE.
 
Ostatnia edycja:

tha_eastsiddazz

New member
w olsztynskim MM jest james bond Quantum of Solace razem z filmem BD o tym samym tytule za 219pln
oraz killzone2 + film helikopter w ogniu BD 199pln
 

waterboy

New member
Ceny spadną..?

Witam Wszystkich,

czy przy obecnym kursie Euro jest najmniesza szansa na to, że w najbliższym czasie spadną jeszcze ceny PS3 ???

W chwili obecnej w sieci Saturn jest promocja na konsolę z Dualshockiem za 1349 PLN.
 

gianbuffon

New member
waterboy napisał:
Witam Wszystkich,

czy przy obecnym kursie Euro jest najmniesza szansa na to, że w najbliższym czasie spadną jeszcze ceny PS3 ???

W chwili obecnej w sieci Saturn jest promocja na konsolę z Dualshockiem za 1349 PLN.
za ta cene 80GB i DS3 nie opaca sie kupowac. ja kupilem w listopadzie za 1500zl z dwiema grami o wartosci ok. 230zl. wiec szukaj jakies bundle packi, wtedy wychodzi taniej niz ''gola'' konsola z padem. gre najwyzej mozesz sprzedac. nie jestem za bardzo zorientowany co tam maja w MM, saturnach itd, ale chyba jest teraz ps3+infamous, moze to bardziej sie bedzie oplacac?

a co do obnizek, to kraza plotki, ze w sierpniu, przed premiera maddena nfl ma staniec o 100$ :)
http://www.industrygamers.com/news/ps3-price-cut-in-august-timed-with-madden-launch/
 

rafalsky

New member
promocyjne ceny ger FIFA 10

Promocyjne ceny ger FIFA 10 w salonach EMPIK, wszytko na to wskazuje, że mozemy się spodziewać obniżek cen tej serii. Nieoficjalnie mówi się o cenach kolejno 149 i 69 polskich złotych za edycje konsolowe oraz PC.
źródłó:gry-online
 
Do góry