Promocje tv w sklepach

pepka

Member
Bez reklam
Saturn tez podawał wtedy wyżej niż My i co to zmienia na dziś ?



Zmienia tyle, że zgodnie z tytułem wątku, napisałem o promocji. Może dla niektórych - 1000pln to nie jest dużo, ale może ktoś inny skorzysta. No i gdyby nie promocja Saturn, cany w Waszym sklepie też by nie spadły...
 

skillzor

New member
Ja np znalazłem dużo promocji w sklepie elektro-studio24.pl np
Samsung 55 ks9000 za niecałe 4800. Nie będę wymieniać tego wszystkiego co tam jest bo jest sporo. Tylko mała uwaga jest taka, że nie znam tego sklepu jakiś nowy strona wygląda profesjonalnie nawet powiadomienia mają na mail odnośnie statusu zamówienia. Sam osobiście zaryzokowalem zakup i teraz ponoć we wt dostawa. Zobaczymy co będzie.
 

007pl

New member
Ja np znalazłem dużo promocji w sklepie elektro-studio24.pl np
Samsung 55 ks9000 za niecałe 4800. Nie będę wymieniać tego wszystkiego co tam jest bo jest sporo. Tylko mała uwaga jest taka, że nie znam tego sklepu jakiś nowy strona wygląda profesjonalnie nawet powiadomienia mają na mail odnośnie statusu zamówienia. Sam osobiście zaryzokowalem zakup i teraz ponoć we wt dostawa. Zobaczymy co będzie.

No i co? Towar przyszedl bez problemu czy problemy sa? Czy placiles z gory czy za pobraniem? Czy Towar jest nowy czy powystawowy ? Tez chce tam kupic i mam watpliwosci.
 
Do góry