Promocje tv w sklepach

dranzi

New member
Witam jestem nowy na,forum sam szukam tv do 5k czy w tym momecie to najlepszy wybor? Nie bedzie brakowac 4k hdr jesli tv zmieniam bardzo zadko ? Pokoj to 25m2 czy to nie za duzy tv?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Witam jestem nowy na,forum sam szukam tv do 5k czy w tym momecie to najlepszy wybor? Nie bedzie brakowac 4k hdr jesli tv zmieniam bardzo zadko ? Pokoj to 25m2 czy to nie za duzy tv?

TV nigdy nie będzie za duży. Co do 4K i HDR sam musisz zdecydować, zależy to od Ciebie, jaki masz sygnał, kamerę itp.
TenTV to bardzo dobry wybór w tej cenie.
 

pepka

Member
Bez reklam
^ z tą teorią "tv nigdy nie jest za duży" to mimo wszystko radzę uważać. To jak usiąść w kinie w jednym z 5-ciu pierwszych rzędów, wszystko ma swoje granice. Wracając do promocji. W855C poniżej 5k to znakomita cena. Myślę, że wyprzedadzą zapas i potem będzie problem z dostępnością. Nie wiem co prawda jak aktualizacje Androida i jak to na dziś w tym modelu wygląda... ale to i tak b. dobra cena za b.dobry tv.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
^ z tą teorią "tv nigdy nie jest za duży" to mimo wszystko radzę uważać. To jak usiąść w kinie w jednym z 5-ciu pierwszych rzędów, wszystko ma swoje granice.

Z tymi porównaniami też radzę uważać ; )
Te pierwsze rzędy w kinie, to jak siedzieć 3m przed tv w przekątnej 200", a my tu zwyczajnych 80" czy 65" które z 3-4m to nic. Mała plamka pośród ściany.
 

strazakp

Banned
Osobiście nie sprawdzałem ale mysle ze takie 65" w pokoju ok 20m2 kiedy siedzisz od tv 2-4m, to juz jest fajny i wystarczający efekt.
Ja przeskoczylem z 40" na 58" i uważam ze to na razie wystarczy choc wiadomo ze apetyt rośnie a oko szybko się przyzwyczaja i chce się wiecej juz po kilku dniach ;-)

Pozostając przy obecnej promocji na tego sony 65" to faktycznie jest dobra cena i wsypie by byla juz niższa bo predzej ten model z 2015roku zniknie na dobre ze sklepów. Mysle ze za taka cenę jezeli ktos chce mię duży tv to nawet nie ma się co zastanawiać i spokojnie można odpuści sobie 4K.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko co ma 20m2 do przekątnej?
20m2 to może być mało na 80", albo za dużo jak siądziemy 1m od tv.
Liczy się tylko odległość, nic więcej.

No i co tzn. wystarczający efekt.
Ja miałem 3m-3.5m i nie był wystarczający, sąsiad może mieć 42" i mu wystarcza.
Obiektywnie trzeba ocenić pole widzenia i komfort oglądania.
Na 3-4m obiektywnie - ekran do wszystkiego który nie męczy przy pierdołach w tv, a przy seansach już daje jakąś namiastkę (ale, to dalej nie ma nic wspólnego z projektorem) to 78"-85".

Ludzie byli przez lata przyzwyczajani do mały przekątnych i dziś bez testów w domu nie mają pojęcia o czym piszą, mysłac, że będą siedzieć z nosem w ekranie, a to bzdura.
80" to jest nic przy 4m. To normalna, ludzka przekątna.
Tak ludzka jak łóżko które ma średnią 2m na 1.5m, nie za duże, nie za małe.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz w klasie dobre modele:
- Thomson 65UC6406 - za 5499 zł
- TCL 65P6046 - za 5499 zł
- TCL 65S7806 za 4699 zł
- Hitachi 65HK6 za 5250 zł
- Hitachi 65HZT663 za 4599zł
Kalibracja profesjonalna gratis.
 

strazakp

Banned
W Saturn trwa promocja Super Ceny na Majówkę.
W MM za każde wydane 500zl jest karta na stację PB o wartości 50zl.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Promocja w Saturn!
Za kazde wydane 500zł dostajemu 50zł na zakupy to sklepów Decathlon.

Promocja Media Markt!
Zatankuj minimum 20litrów paliwa na stacjach BP a dostajesz rabat w sklepach MM.
zakup w MM do 3000zł to masz rabat 5%
zakupy powyzej 3000zł to rabat 8%
 
Do góry