Projektor dlp 3D ready a blu ray 3d lub ps3

SERAFIN2007

New member
Ps3 + bd3d problem

Witam, wlasnie wlozylem bd3d do ps3 + 3d-xl i wyswietla mi komunikat ze plyta nie wykrywa urzadzenia do odtwarzania 3d... Natomiast KZ3 gra dziala. Dlaczego nie moge ogladac filmu? Dzieki za odpowiedz
 

r.poz

New member
Witam, wlasnie wlozylem bd3d do ps3 + 3d-xl i wyswietla mi komunikat ze plyta nie wykrywa urzadzenia do odtwarzania 3d... Natomiast KZ3 gra dziala. Dlaczego nie moge ogladac filmu? Dzieki za odpowiedz

Witam,

Sprawdź wersję firmware w PS3. Jeśli masz starszą wersje niż 3.50, to to jest przyczyna Twojego problemu. Dopiero wersja 3.50 wspiera Blu-Ray 3D. Wcześniejsze wersje wspierały tylko gry 3D (od 3.30).

Pozdrawiam,

RadekP
 

pitolej

New member
Optoma HD67N + 3DXL

Hey,

właśnie zakupiłem zestawik Optomy (projektorek HD67N oraz 3DXL),i powiem Wam pomimo kilku negatywnych komentarzy dotyczących jakości wyświetlania obraz 3D, niestety albo stety bardzo miło się rozczarowałem, gry w 3D wyglądają idealnie a filmy REWELACJA szczególnie Awatar na widok którego szczęka mi opadła na podłogę i tak została do końca filmu. Jedyny minus to brak drugiej pary okularów, ale za to wrażenia superowe. Bardzo polecam wszystkim którzy nie dysponują wysokim kapitałem. Dodam tylko że gry i filmy odpalam z PS3.To tyle plusów.
Minusy:
1.Dwa razy podczas filmu projek zgubił sygnał, ale może dlatego, że mam 15 metrów kabla(zwykły HD), szybki nie chciał działać.
2.Głośna praca lampy na standardowych ustawieniach (ale od czego jest 7.1)
POLECAM.
 

pitolej

New member
Hey,

właśnie zakupiłem zestawik Optomy (projektorek HD67N oraz 3DXL),i powiem Wam pomimo kilku negatywnych komentarzy dotyczących jakości wyświetlania obraz 3D, niestety albo stety bardzo miło się rozczarowałem, gry w 3D wyglądają idealnie a filmy REWELACJA szczególnie Awatar na widok którego szczęka mi opadła na podłogę i tak została do końca filmu.Bardzo polecam wszystkim którzy nie dysponują wysokim kapitałem. Dodam tylko że gry i filmy odpalam z PS3.To tyle plusów.
Minusy:
1.Dwa razy podczas filmu projek zgubił sygnał, ale może dlatego, że mam 15 metrów kabla(zwykły HD), szybki nie chciał działać.
2.Głośna praca lampy na standardowych ustawieniach (ale od czego jest 7.1)
POLECAM.
3.Brak w zestawie drugiej pary okularów.
 
Do góry