Projekt: Samsung Smart Remote - Pilot do obslugi Samsung TV

Evitare

New member
fajne, fajne, a coś do dekodera n-ki ktoś poleci? W dvb-t mam tylko 15 kanałów i jedynie je mogę obsługiwać przez smart tv remote
 

Schani

New member
@tdx

to nie jest takie proste bo jest po pierwsze prawo autorskie a po drugie ten program jest na caly swiat,....to byloby bardzo duzo ikon:mrgreen:
 

tiki-taki

New member
Przechodzenie telefonu w stan uspienia.. Przydaloby sie by tel tego nie robil.. Ale to tylko takie moje ;)

Ale za jedno dzięki.. W końcu przy przełączaniu kanałów wyświetla się pasek Info :)
 
Ostatnia edycja:

kendo74

New member
Moje spostrzeżenia

Nie wiem jak u innych ale na moim Samsungu ACE ikonka wyłączenia telewizora(czerwona ikonka) nie działa przyciśnięci tej ikonki u mnie powoduje przejście do ustawień ip telewizora . A jak jest u was?
 

kendo74

New member
Ale to tak ma chyba być, ona nie jest do wyłączania telewizora
No tak ale jeśli posiada funkcje normalnego pilota a niema takiej możliwości by odpalić lub wyłączyć telewizor z aplikacji to po co mi taka aplikacja która nie jest w pełni funkcjonalna to że by nap.wyłączyć telewizor przykładowo leżąc wieczorem w łóżku to i tak muszę się ruszyć po pilota .
 

Schani

New member
Hej Forum, i jak funkcjonuje aplikacja?wszystko w porzadku? ;-)

....zeby wylaczyc tv, trzeba dlugo przyciskac na "czerwony" Power-Button...

...poza tym jest duzo schowanych funkcji, ktore pojawiaja sie po dlugim przycisnieciu guzika :bober:
 

Zbylq

Member
Działa super a nawet lepiej od oryginału :) Z czasem pewnie wymyślimy co by do niego dołożyć. Gratulacje i dziękówa za fajną apkę.
 

tiki-taki

New member
Doooodaj, doodaj prosze, prosze i już będzie pełnia szczęścia i samsung remote wylatuje.. Jeszcze jedno pytanko czy mogę umieścić link do Twojej aplikacji na innym forum?
 

Schani

New member
Jeszcze jedno pytanko czy mogę umieścić link do Twojej aplikacji na innym forum?

Tak tak, ja to prosze o reklame na innych forum, facebook,itd......:bober:

....nie zapomnij link do wersi dla tabletow
 
Ostatnia edycja:

vitosto

New member
Cześć wszystkim. Fajna apka, uznanie dla Autora. Mam tylko pytanko. U mnie W Galaxy Ace Android 2.3.5 oraz TV 32c650 firmware 3005.01 nie wyszukuje automatycznie TV, muszę ustawiać ip manualnie, i niestety program nie zapamiętuje tych ustawień. Czy ktoś spotkał się z takimi problemami?
 

Schani

New member
Hallo,

zeby zapamiental TV, trzeba opcie wlanczyc w programie i TV musi miec zawsze to samo IP.....poza tym ze nie funkcionuje szkanie, to moze byc ze router nie pozwala broadcasts.....
 
Do góry