Projekt: Samsung Smart Remote - Pilot do obslugi Samsung TV

Schani

New member
Witam

chcialbym na ramach tego forum przedstawic moj program ANDROID SMART REMOTE, za pomaca ktorego mozna wygodnie obslugiwac telewizor SAMSUNG SMART TV poprzez siec WLAN i ktory zastapi jednoczesnie dotychczasowy normalny pilot do telewizora. Aplikacja umozliwia rowniez definiowanie i przelaczanie kanalow telewizyjnych za pomoca jednego klikniecia (niezaleznie od tego jaka pozycje ma dany kanal na liscie). Zapamietywanie i sortowanie kanalow w telewizorze jest juz niepotrzebne!

...niestety nie moge dodac linkow bo mam za malo wypowiedzi:-(......jak tylko bedcie to mozliwe, to dodam
 

Schani

New member
Ponizej przedstawiam pare zdjec:

pmfxzmnr.jpg


foy9f9wp.jpg


Android Smart Remote
Android Smart Remote Setup

Program jest dostepny gratis:
Android Smart Remote

Pozdrawiam,
Schani
 

tdx

New member
Bez reklam
tak, porównując go do samsung TV remote działa szybciej :) i jest fajniejszy.
Ja na co dzień korzystam z samsung smart view bo ma strumieniowe przesyłanie obrazu na tablet/smartfon
 

ernet

Active member
Bez reklam
A może SMS,y ?

Bardzo dobry pomysł z tą aplikacją. Wydaje się być ( nie uzywam,bo mam tylko Smarphon'a ) bardzo atrakcyjna i użyteczna ! Ale... czy można by do niej wstawić opcję, aby TV informował i wyświetlał przychodzące SMS'Y ? Nie zawsze telefon słychać...... ( W android market znalazłem kiedyś taką aplikację ale z moim Galaxy Plus jakoś nie było jej po drodze ;-)
 

kini0

New member
Bez reklam
Właśnie....
-napisać taka app'kę, która by integrowała fon i tv w jak największym, możliwym stopniu. Byłoby super! :)
 
Do góry