[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

Caparzo

New member
Bez reklam
Mając tyle miejsca, wieszając takie na boki mija sią z celem. Więc pewnie sufit co też mija sie z celem. Ale o tym już pisali inni wcześniej.
 

Rafal7

Banned
Nic się nie mija z celem, tam są przetwornik tej samej wielkości co w Style 200.
One są plytsze i tyle.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak, te bede montowal na sufit.

Chcialem wieksze 200 ale pisale ze nie ma sensu, teraz kupilem mniejsze to za male... dziwaki na tym forum...

Teraz ogarniam jak to zmontowac do belek i moze dzisiaj przeciagne kable.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kto pisał, ja?
Jeżeli to idzie na sufit, to w tym zakresie w którym będą grać różnicy nie poczujesz. Nie sądzę.
Gdyby to szło na surroundy, to brałbym większe.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lepiej jak atmosowce patrza prosto w dol czy w strone sluchacza - pod katem?

Przednia odleglosc mam je ustawione pod katem 45 stopni jak pokazuja schematy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Odnośnie dlaczego te a nie inne pisaliśmy w tym wątku i na priv
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/111044-dolby-atmos-co-to-155.html

Lolo zdecydowanie skieruj w miejsce odsluchu na głowę słuchacza jak masz taką możliwość.

Ps. Kapusta mam te i te, dźwięk nie jest taki sam... ;-)
Jeśli na set podłogowy zdecydowanie pełne kolumny, te płaskie to ostateczność jak mamy kanapę przy samej ścianie i nie możemy jej odsunąć... ;-)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Glosniki zamontowane narazie tylko dwa i bez kalibracji (pi razy drzwi wpisalem jakies wartosci)

Ogarniam narazie plytke Dolby atmos. Deszcz, burza, wodospad, kosmos ciekawe efekty. Az sie nie moge doczekac kolejnej pary na tyly.

Teraz mam je patrzace prosto w dol, chyba faktycznie bedzie trzeba je zrobic pod katem. No i nie wiem czy rozwale caly sufit podwieszany i zrobie go na nowo bo teraz atmosy troche glupio wygladaja.

Kupie jeszcze ta druga pare ms200f i potem 2 suby klipscha i chyba bede musial konto usunac.... bo bedzie brak mozliwosci rozbudowy audio juz...

gratis bilder
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Mam, specjalnie do stereo go kupilem :)

Tylko wychodze z zalozenia ze :
Tidal Master (hdmi kabel cyfrowy) avr to lepsze polaczenie niz:
Tidal Hifi (mastera nie ma na urzadzenia mobilne) airplay avr.

No ale poprobuje tez z iphonem.

święta racja
właśnie testuję tidala HiFi z komputera i ze smartfona po airplay.
Są tacy co nie usłyszą różnicy, ale skoro ja słyszę tzn, że kabbel to kabel :)

HiFi robi jednak sporą robotę, pomimo darmowego konta z PLAYa chyba zostawię sobie to HiFi. ;)
 

DrWredman

Active member
lolo witamy w wyższych sferach dolby Atmos :)

Czarne na czarnym suficie są całkiem spoko, ja bym zostawił bez maskownic i olał zabudowę.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Spokojnie Lolo wyglądają normalnie, skieruj je delikatnie na miejsce odsluchu I będzie malina... ;-) Masz czarny sufit i na nim czarne kolumny wiec jest ok.
Spokojnie jak poczytasz to forum i to drugie to za chwile dalej pójdziesz tylko ja już nic nie pisze ani zdjęć nie wklejam bo będzie znowu na mnie.. ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lipet ale porownywales hifi na pc i smartfonie.

A wiesz ze tidal na PC oferuje jeszcze wysza jakosc niz Hifi? Zwie sie to Master.


No zeby je skierowac w bok to bede musial katowniki odgiac lekko aw to problem bo wzmacniane, ale jeszcze cos sie wymysli. Moze zamontuje to glosniki poziomo a nie w pionie jak teraz.

Teraz sa przykrecone do dolu belki, a planowalem przykrecic z boku belki i tymi zaslonami dojsc dookola glosnika. Zeby nie wystawaly ponizej belki. Ale chyba oleje ta sprawe duzo roboty a w sumie zbyt wiecej nie osiagne.


Jeszcze musze zrobic ustroje akustyczne, ale ostatnio tak jestem wypompowany po robocie ze nie mam kiedy i jak.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
A ja ci lolo sle wielkie gratki bo jesli przejde na atmos to sam te kolumny bede wieszal tyle ze biale 😄
A polecam ci zostac no forum bo przecierz zawsze mozna cos ulepszyc hehe to sie nigdy nie skonczy o ile budzet i checi sa na to.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czy to nie jakies Deja vu?

gratis bilder


Set avr + wzmak + 7.(1).4 + kable. Uwazam za zamkniety

Sub w nawasie bo moze kiedys wymienie, ale narazie jakos minela mi ochota zabawy w audio. Wiec jak nie trafie uzywki na gwarancji za 1/2 ceny to se daruje.

Trzeba powoli szukac kolejnego hobby.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
I co , nikt Ci nie pochwali , LOLO? Nu to ja Ci pogratuluje.;-)
Też mam ich zamówione. Zapłaciłem zaliczkę , czekają na mnie. Wsio nijak dojechać nie mogę , żeby zabrać.:twisted:
Co do hobby , to można zacząć hodować psotnika zakamarnika ( Lachesilla pedicularia :D:p). KRYSZTOFFRADIO mówił ze bardzo szybko rozmnażają się i są niewymagające w hodowle. Jak pierwszy raz KR, zobaczyłem , to już wiedziałem, jest bratnią duszą.:) Ale ja hoduję karaczany prusaki ( Blatella Germanica). Są mniej wymagające , wytrzymałe , mają dobry słuch i przyjemnie z nimi zaliczać seanse kinowe. :p Pozdrawiam.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co do hobby , to można zacząć hodować psotnika zakamarnika ( Lachesilla pedicularia :D:p). KRYSZTOFFRADIO mówił ze bardzo szybko rozmnażają się i są niewymagające w hodowle. Jak pierwszy raz KR, zobaczyłem , to już wiedziałem, jest bratnią duszą.:) Ale ja hoduję karaczany prusaki ( Blatella Germanica). Są mniej wymagające , wytrzymałe , mają dobry słuch i przyjemnie z nimi zaliczać seanse kinowe. :p Pozdrawiam.

Wszelkiemu robactwu mowie nieeeeee....

2 lata mieszkalem z ptaszniekiem w akademiku. O ile do pajaczka nic nie mam ale co do jego "jedzenia" juz tak. Szczegolnie jak swierszcze uciekly po calym pokoju i w nocy dawaly o sobie znac. @&€@##€ :)
 
Do góry