[Nasze Zestawy AV] Projekt budżetowego kina

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Grac wszystkie graja, a dla mnie wyglad rownie wazny.

Zyly nie sa skrecane a polozone rownolegle, niby jest te 4mm ale bardzo biedne, nie wiem czy tyle tam wogole jest. Jednak jak jest jeszcze zyla basowa to tez jest inaczej. No i na pierwszy rzut oka nie swieci sie miedz tak mocno jak melodika, moze przesadzam ale....

Oploty posprawdzalem, nic nie przebija wiec beda idealne (zolta zyla nie przeswituje). Tylko kwestia splitera, i bedzie ok. Specjalnie kupilem najdrozsze koszulki termokurczliwe bardzo grube z klejem no ale za male....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Lolo, jeśli twierdzisz, ze ten kabel jest gorszy od melodiki, to musi być tragedia :D
Ja akurat mam bardzo słabe zdanie na temat jakości wykonania kabli melodika :D
Natomiast, co się przejmujesz, tym bardziej, ze nie słyszałeś różnic. Przecież za chwilę zrobisz z tego prawdziwą piękność ;)
Można wiedzieć gdzie kupiłeś i ile kosztował 1m?
 

Drunk

New member
Bez reklam
Miedź jak miedź też mam całą instalację z kabli Cordial 2.5mm, część nawet z recyklingu z poprzedniego kina, jaka cena taka jakość wykonania - jak dla mnie to do kina są ok.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna, 3,5 godziny zajelo mi zrobienie jednego kabla. (A podobno mialo odstresowywac, jak pisal Krzysiek).

Jednak brakuje w tym kabelku splitera, opaska termokurczliwa chociaz najgrubsza jaka jest w sprzedarzy to i tak ciulowato sie zgrzala no i nie wyglada to jak powinno. Niestety nie jestem w pelni zadowolony z mojeje roboty.

Jakby ktos sie pytal po co zielona tasma na bananach to sobie tymczasowo oznaczylem, pary kabli aby nie pomieszac.

gratis bilder hochladen

Ale jedno chociaz trzeba przyznac, sama grubosc kabla w lekko polyskujacym oplocie robi swietne wrazenie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gitara jest, nie marudż.
Wymień, albo dogrzej koszulki w przyszłości i miód orzeszki. Więcej wiary w siebie.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolo wyszło Ci naprawdę dobrze w porównaniu z surowym kablem ten wygląda fajnie.. ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Lolo, wszystko tylko nie ten szary ordynus :blagam: ;-)
Kabelki wyglądają rasowo. Nie masz się czego wstydzić :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Filtr ferrytowy na kabel głośnikowy odradzam ;)
Nie wygląda wcale lepiej niż koszulka termo a i narobi więcej szkody niż pożytku.
Koszulki są o różnym stopniu kurczliwości, niekiedy 2 do 1, takie dobrze się zgrzeją, będą ładnie przylegać.
Dobra robota, od razu cena wzrasta 2x :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak już chcesz mieć koniecznie jakiś "splitter" to idż do sklepu metalowego i kup jakąś metalową tuleje.
Nałóż to na tą koszulkę i będziesz miał "hajend".
Ew. kup taką w kształcie walca i obklej okleiną karbonową.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kurna, 3,5 godziny zajelo mi zrobienie jednego kabla. (A podobno mialo odstresowywac, jak pisal Krzysiek).

Jednak brakuje w tym kabelku splitera, opaska termokurczliwa chociaz najgrubsza jaka jest w sprzedarzy to i tak ciulowato sie zgrzala no i nie wyglada to jak powinno. Niestety nie jestem w pelni zadowolony z mojeje roboty.

Jakby ktos sie pytal po co zielona tasma na bananach to sobie tymczasowo oznaczylem, pary kabli aby nie pomieszac.

gratis bilder hochladen

Ale jedno chociaz trzeba przyznac, sama grubosc kabla w lekko polyskujacym oplocie robi swietne wrazenie.


LOLO, fabrykę otwierasz?;-) Nie marudz, bardzo dobrze Ci wyszło. Z tymi filtrami, daj Panie spokój. Obrzydliwy są.
Zrób jak Armani podpowiedział. Tylko zamiast metalowych, kup aluminiowa rurkę. Jest lekka, łatwa w obróbce. Na Allegro w materiałach modelarskich możesz kupić specjalna chemia. Zostawiasz w tym płynie rurkę aluminiowa, na 5-6 godzin i masz kolorowy aluminium. Na zawsze. Kolory wybiersz jakie chcesz. Albo kupujesz wylewany karbon i oklejanie.. Albo kupujesz taśmę miedziana z klejem. Duży wybór. Powodzenia. ;-)
 

Rafal7

Banned
Savron przecież to te lipne oploty o których tak pisałeś.
A teraz twierdzisz ze dobrze jest?
Zdecyduj się :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja juz wiem jakie, nic mi się nie pomyliło :p

Kapusta aż tak nie lubisz Lola?
Teraz pamiętasz :p

O, to tak. To pamiętam
Co chcesz powiedzieć? Ze LOLO, jednak kupił te Oploty.? Oraz to ze właśnie te "Oploty" są zastosował? I ze to jest te co na zdjęciu?
Jeżeli tak, to straciłem wiarę w ludzkość. ;-)
 
Do góry