Problemy z forum !!!

panaho

Member
No tak. Brak pozycji. Może czyszczenie cache strony by pomogło. Albo admini coś z uprawnieniami namieszali.

Może pojawi się w tym menu:
 

Attachments

  • Screenshot_20230619-205624_Chrome.jpg
    Screenshot_20230619-205624_Chrome.jpg
    130,5 KB · Wyś: 21

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest kwestia proporcji ekranu.
Na wąskim sygnatur nie widać, ale poszerzając ekran nagle się pojawią. Sprawdziłem to na Foldzie, w pewnym momencie roszerzajac zaskakuje i się pojawiają.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
coś jest nie tak z uprawnieniami, każdy klubowicz ma dostęp do sygnatury. Sprawa jest badana.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie w telefonie,nie widać tej sygnatury,w żadnym położeniu,nawet jak stanę na głowie :-D
Ale zostałem właśnie "Seriously likeable" :mrgreen:
 

panaho

Member
Faktycznie. Jak odwróciłem telefon na widok poziomy, to widać sygnatury. Dziękuję za podpowiedź. Człowiek całe życie się uczy... i głupi umiera.
Jeszcze raz dziękuję.
I pojawia się po obróceniu do poziomu od razu widoczna opcja edycji posta (przynajmniej u mnie) na brak której narzekają niektórzy userzy.
🙃
Swoją drogą twórca skórki trochę popłynął z tymi bajerami.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
W moim przypadku, co do sygnatury, wszystko nareszcie działa bezbłędnie.
Jeśli chodzi o smartfona (Redmi 4X), to nie ma znaczenia jego położenie - pion/poziom.
Co do PCtów, to sprawdzone na trzech przeglądarkach - Edge, Chrom, Opera.
Jeszcze tylko abyście uporali się z kasowaniem widomości na PV i dla mnie spoko.
Powodzenia. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W dziale ogłoszeń, nie można nic napisać.
Myślałem, że opcja jest zblokowana - może miałoby to nawet sens, bo kiedyś pojawiały się idiotyczne komentarze pod ogłoszeniem, ale widzę, że komentarze się pojawiają.
U mnie takiej opcji nie ma.

1000000652.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To samo, nie mam możliwości odpisania/komentowania w dziale Sprzedam.
Mogę założyć temat, ale nie mogę w czyimś ogłoszeniu zadać pytania lub skomentować.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niby tak, ale już nie mogę zadać pytania sprzedającemu jak inni, no chyba, że na priv. Nie ma płaczu.

Za to muszę pochwalić jedną funkcje - tak dla odmiany, a sprawdza się wyśmienicie każdego dnia. Czyli jak piszemy posta, to z automatu się zapisuje, można do niego wrócić za jakiś czas, albo zacząć na tel. a dokończyć na PC.
To jest akurat świetne. Pamiętam, jak kiedyś robiłem jakieś pomiary w wątku kalibracyjnym, ze 2h siedziałem opisując krok po kroku czynności, a potem przez nieuwagę kliknąłem bodajże "wstecz" w przeglądarce i wszystko poszło w niepamięć, zresztą nie raz wcięło posta ; )
 

krzyblack

New member
Hej, jak zostać klubowiczem, jeżeli linki do subskrypcji nie działają?

 
Do góry