Problemy z forum !!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chyba jesteśmy jedynym serwisem internetowym, który tak długo był bez reklam... niestety koszty urosły i nadal rosną z wiadomych przyczyn. Plany są podobne jak były. Dla klubowiczów reklam nie będzie. Dotychczasowe konto "bez reklam" będzie miało pewne miesięczne wymagania, które jeszcze są ustalane. Dla tych, którzy nie są świadomi - każde otworzenie strony internetowej (jakiekolwiek) jest kosztem dla wydawcy.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
grzebiemy, w razie co będziemy ręcznie dodawać o_O U kogoś już widać jakieś reklamy czy wszyscy mają taki znaczek "AD"?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, widać reklamy, pisałem o tym już stronę wcześniej. Widać na górze, widać po środku i widać na dole. Brakuje jeszcze z boku ; )
Ja myślę, że niektórzy jednak tego nie przetrawią i w końcu te parę groszy rzucą na abonament.
Co jak co, ale te pare zł chyba każdy znajdzie.
 

wucash

Active member
Bez reklam
reklam jak na filmie z Tokyo ;) ale z drugiej stronu dobry sposób na zebranie większej liczby klubowiczów :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wklejcie proszę wasze screeny jak będziecie mieli możliwość, u mnie na razie brak reklam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ to zautomatyzowany system musimy chwilę przetestować bez wyłączania, przepraszam za niedogodności.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Mówisz masz
reklama1.png


reklama2.png
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
system ma być oparty o automatyzacje więc bada stronę, według zapewnień wygląd ma się nieco ogarnąć
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Szczerze? Nie da się teraz korzystać z forum...
Zlitujcie się. I tak nikt tych reklam nie ogląda i nikt nie skorzysta. Niczym się teraz forum nie różni od tych fakeowych stron, kiedy chcesz coś znaleźć, przenosi Cie jedynie do fałszywej strony ze stertą reklam, w końcu wychodzisz i szukasz dalej.
Jeszcze żeby jednokrotne wyłączenie załatwiało sprawę to nie, tu wraca co chwilę. Dlatego ja też odpadam. Jak już wrócimy do normalności, dajcie znać.
Tymczasem dziękuję za miłe lata spędzone na forum.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Rozumiem, że jest to obecnie uciążliwe, system potrzebuje jeszcze kilkunastu godzin do przeanalizowania kodu.

Swoją drogą - ciekawe, że nie ma żadnych nagród za bycie stroną bez reklam a są same bęcki jak się ma reklamy ;). Działamy aby jak najszybciej miec możliwość wpływania na wygląd.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nie ma co się dziwić że jest to irytujące pisząc delikatnie
Niemniej jak pisze Krzysiek słabo to wyglada 😢
 
Do góry