Problemy z forum !!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Bez reklam display 🕶️, Na razie konta klubowe są pozbawione reklam, działamy dalej.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czyli to jest forum?? Naprawdę?? Na każde zapytanie masz odp napisz na pw... tak działa forum? Byłem moderatorem na kilku forach tv sat ale nigdzie nie było tak jak tutaj. To jest bazar i sklep a nie forum...
Jeżeli mam sklep i zarabiam na sprzedaży to czynsz za wynajem lokalu płacę ja i nie pobieram opłat od każdej osoby która wejdzie popatrzeć a nic nie kupi...
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Fajnie, że masz sklep i nie pobierasz opłat, czy wszystkie sklepy na świecie mają działać tak jak Twój? A co jeśli w Twojej branży przyjdzie taki czas, że aby utrzymać swój sklep będziesz potrzebował alternatywnych źródeł bo np koszt energii się zwiększy, albo inflacja, albo koszty x albo inne zmienne takie tam pierdoły ;)

Kontynuując, nie bardzo więc rozumiem Twój dramat z reklamami. Skoro wg Ciebie to miejsce to bazaro sklep to wg powyższego wywodu reklamy są bardzo nie na miejscu? Być może nie wszyscy wiedzą, że aby jakikolwiek producent w takim Media Markt czy Euro czy Media expert w ogóle mógł się pojawić na półce musi zapłacić nie tylko za półkę ale także za pakiet reklamowy i jeszcze wiele więcej opcji i na dodatek i tak wchodząc to sklepu można potknąć się o dodatkowe reklamy. Zasadniczo każde miejsce na półce to reklama.

Z tego co mi wiadomo forum cechuje się tym, że wypowiadają się różni użytkownicy. Np zerknąłem na Twoją historię i nie widziałem abyś ostatnio wysyłał odpowiedzi w stylu "napisz na pw" więc to więc chyba nie na każde zapytanie są takie odpowiedzi. Cieszę się, że jesteś na tym forum, które być może nie działa jak inne fora które znasz, ale mam nadzieję, że na świecie możliwość mienia różnych opcji pozostanie z nami na dłużej.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Premium z Pakistanu ;)
Polish_20240115_090121875.jpg


Coś dziwne te screenowania... ;)
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
@ar2
Mi nie chodziło o to że ja mam sklep i tego nie napisałem... jak również nie napisałem że to ja piszę takie odpowiedzi. Ewidentny problem ze zrozumieniem, ale zrzucam to po prostu na późną porę ...
 

Murinio_86

Member
@ar2 wystarczy zrobić testy i pomierzyć w co użytkownicy bez konta klikają. To pomoże znaleźć miejsca, reklamy które są irytujące, a zostawić ewentualnie te, które faktycznie przynoszą korzyść dla Was i ewentualnie dla wydawcy. Bo obecnie na stronie jest tyle miejsc reklamowych, że idzie oszaleć, bo co chwila coś, gdzieś wyskakuje.
Ciekawe jak rozliczacie się z wydawcami, jeśli jest to model inny niż CPC, (jakiś CPM, CPV, itp) to za te wszystkie reklamy pieniądze powinny płynąć do Was rzeką ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pojawiają się na forum posty z linkami do stron xxx.
Niby nic nowego, typowy spam, tyle, że osoby piszą z kont które mają po kilka lat, a wcześniej na tych kontach prowadzone są normalne dyskusje. Nie są to nowe profile.

Ktoś przejmuje konta?
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg obecnej wiedzy logowania są poprawne, wygląda na to że ktoś uzyskał hasło poprzez phishing. Prosiłbym o raportowanie i działamy.
 

Murinio_86

Member
Obecnie testowane jest optad360 CPM. Przychody są mizerne, lecz i tak dużo lepsze od linkowych adsense. Na horyzoncie pokazała się jeszcze jedna opcja, która na pewno będzie testowana. Tutaj można obecnie pozbyć się reklam https://hdtv.com.pl/threads/klub-hdtv-com-pl.14168/
CPM masz na myśli model rozliczenia, czyli za 1000 wyświetleń reklamy? Dlatego jest taka intensywność i tak wiele formatów. Może większy korzyść będzie jeśli określicie jakich wydawców chcecie pokazywać oraz ograniczyć formaty. Bo teraz strona jest mocno "zaśmiecona" i reklamy wyskakują w tylu miejscach, że ciężko się skupić na tym co chcę się czytać.

Z ciekawości zapytam czy po wdrożeniu nie poleciały Wam podstawowe KPI dla strony, ruch, czy nie wzrósł współczynnik odrzuceń, procent wyjść ze stron, czas spędzony na stronie i itp?

Pozbyć się reklam można na różne sposoby, ale można to też zoptymalizować, że osoby które nie mają potrzeby przystąpić do Klubu, zapamiętały forum pozytywnie, a nie jako reklamowy bazar.
 
Do góry