Problemy z forum !!!

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Chińczycy to jednak kulturalny naród :)
Bardzo kulturalny.Witają się codziennie. :ROFLMAO:
Przechwytywanie.JPG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Złośliwość zupełnie nie potrzebne.
Wprowadzamy nowe próby.
Dość szybko reagujemy.
Nie wpływa to na pracę forum.
Nie blokuje aktywności.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Złośliwość zupełnie nie potrzebne.
kiki...bynajmniej to nie jest żadna złośliwość , tylko zwykłe pytanie.I patrząc na to jak próbujecie rozwiązać problem , wcale nie bezpodstawne.Chyba nie skłamię ,jeśli powiem ,że każdemu użytkownikowi tego forum zależy na jak najszybszym rozwiązaniu problemu.
Ale nie dziw się takim a nie innym reakcjom użytkowników ,jeśli co rano witają się z nami koledzy Chińczycy , a Wasze działania już długo nie przynoszą efektów i ograniczają się do "dość szybko reagujemy".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dłuższy proces, tradycyjne blokady kierunków poprzednie działały natychmiast, teraz "oni" też udoskonalają swoje spamy.
I cały czas wprowadzamy również nowe zabezpieczenia.
Z pewnością w końcu zadziałają . Niektóre dziś zadziałały , jest więc nadzieja.
Sorry.....
 

piechu

Member
Bez reklam
Hej szanowni,
wróciłem na forum po dłuższej przerwie i chciałem wywalić sygnaturkę bo jest już dość nieaktualna... ale za chiny ludowe nie wiem jak ją wyedytuwać/usunąć. Po prostu nie widze takiej opcji. Możecie pokierować?
 

sentyzibi

Well-known member
U mnie chyba działa, przynajmniej na telefonie.
Gdy wchodzę na moje konto, rozwija się roletka, klikam na sygnaturę i wyświetla się edycja. Mogę zmienić albo wymazać.
Piszę "chyba", bo po za kontem i tak nie widzę mojej sygnatury we wpisach, zresztą nikogo sygnatur nie widzę.
Dodatkowo wiele lat byłem niebieski, ale od zeszłego roku opcja wpłaty u mnie nie działa, więc nie mogłem przedłużyć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie, jak wchodzę z linku, to nie wchodzę na swój profil mimo, że jestem zalogowany. Wyrzuca to co wkleiłem wyżej.
Wiem o co chodzi, ale u mnie to nie działa.

Zresztą u mnie to wygląda tak, nie ma tu sygnatury

Screenshot_20230619_204414_Chrome.jpg
 
Do góry