Problemy z forum !!!

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Jakoś nie widać tego "prawie natychmiast". :ROFLMAO:
Przechwytywanie.JPG

A w ogóle ,to jak długo trwa to "prawie natychmiast"? ;)
 
Ostatnia edycja:

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
To się mnoży jak króliki :lol:
Moderacjo,litości.Dajcie Kimowi obiecaną kalibrację do Rubina i może się wreszcie odczepi.:lol:
Przechwytywanie.JPG
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
IMO nie ma już sensu wklejać screenów z krzaczkami. I tak nic to nie przyspieszy. Myślę, że administracja widzi ataki i pozostaje nam wierzyć, że będzie dobra zmiana. Mam tylko obawy (raczej słuszne), aby nie skończyło się tak jak kilka lat temu z błędnymi przekierowaniami. Sam problem trwał o ile pamiętam też lata... Potem wyciekły dane do kont...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest możliwość kasowania np. niektórych wiadomości prywatnych?
Nie widzę tej opcji, a chciałbym zrobić porządek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
jest ale nie do końca działa ;) temat jest wałkowany...

Działa, działa. Patent Pirusia zdaję egzamin i usuwa jak złoto, tyle że całe wątki wiadomości ; ) Jest ok, chociaż przydałaby się jeszcze możliwość usuwania pojedynczych wiadomości z wątków.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Sytuacja już opanowana.
Taaa...do nastepnego razu.
...a może jednak warto wklejać screeny...? :D
Mówisz ,masz🤪
Przechwytywanie.JPG

Nie żeby to wklejanie mnie jakoś specjalnie bawiło ,bo tak nie jest.Ale pojawianie się tych wpisów i ciągłe twierdzenie ,że sytuacja opanowana i już jest wszystko OK świadczy tylko o niudolności ludzi odpowiedzialnych za forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy , że jeden jest udolny , to podtrzymuje wysokie standardy.
MY ludzie jesteśmy omylni. Opanujemy jedną stronę blokad , ta zawsze może ktoś kolejny szukać "szczęścia".
Więc znajdziemy MY mniej udolni kolejny klucz.
Na szczęście nie wszyscy się z tego cieszą, ale jak widać można być też i takim fanem.
Będziemy starać się dalej
 
Do góry