Problem - Bialo-czarne kreski PS50B550

maciek26

New member
Witam, jak w temacie.. Problem objawia sie mniejwiecej tak:
2na1ohl.jpg


2hi9g61.jpg


Oczywiscie nie sa to zdjecia mojego tv ale wyglada to identycznie, jak widac nie tylko ja mam ten problem ;] Wystepuje on tylko na kilku kanalach (chyba wszystkie TVP) na dekoderze PVR w rozdzielce 720p.. (na analogu jest wszystko ok.. podobnie moje 2 konsole).. Czytalem ze rozwiazaniem jest wlaczenie/wylaczenie funkcji "Powierzchnia Obrazu" lub "wyświetl wszystkie piksele"... Ja jednak w swoim tv takiej opcji nie widze :p Prosze o pomoc, bo naprawde draznia mnie te kreski :p
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Za tani kabel EURO. Też to miałem. Czasami na filmach nawet te pasy obserwuje(gdy tv jest na jakimś filmie pokazany).
 

yogibabo

New member
Ja też to mam z dvd - połaczenie component + z nki - połączenie hdmi. Muszę więc korzystać z funkcji powierzchnia obrazu. Na 100 % masz tę funkcję, tylko, że jesli dobrze pamiętam to objawia się ona dopiero w ustawieniach jak przełączysz obraz w tryb 16:9 (jest to napisane w instrukcji obsługi) lub na programie, który nadaje w tym trybie (wtedy masz info, że obraz jest szeroki). Domyslam się, że skoro nie możesz teraz zlokalizować tej funkcji to masz ustawiony tryb auto i sprawdzasz na kanałach, które nadają 4:3
 
Do góry