Premiera rynkowa laserowych TV - Mitsubishi LaserVue 65

darwulkiew

New member
No to sobie odreagowaliśmy :) ... możemy spać spokojnie. Chyba nie pojawi się nic o połowę tańszego i dwa razy lepszego deklasującego nasze sprzęty.A może szkoda...
Mi zawsze słowo "rewolucja" z ust jakiegokolwiek producenta śmierdzi jakoś marketingiem.
Co do OLED to myślę, że technologia będzie dojrzała i upowszechni się za ładnych parę lat tzn. zostanie dopracowana, upowszechni się i stanieje a na razie cieszmy się swoimi zabawkami.
 

radoskur

New member
Z takim podejściem do sprawy to nigdy nic się nie kupi, bo zawsze na horyzoncie będzie coś lepszego...

Prawda taga, że lasera jaki i OLED'a nie ma jeszcze na rynku. Jak będą to wtedy będziemy się podniecac :) Póki zo Plazma i LCD z podświetlaniem LED są i nimi się podniecajmy :grin:
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
No, dokładnie to laser jest. W USA tylko i pewnie w Japonii. Kosztuje sporo, ale w tym rozmiarze ekranu i jakośco obrazu to nic dziwnego.

A OLED póki co to jeszcze w powijakach...
 

Geezer

New member
blackholesun napisał:
Czyli 27 cm głębokości. To tak trzy razy moja plazma.

Jak dla mnie mogłby mieć nawet 40cm głebokosci byleby pożerał 4x mniej prądu od plazmy :) W skali kilku lat to spore oszczędności.
Poza tym 65" sie nie wiesza. Jak chcesz mieć prawdziwy obraz na ścianie to kupujesz ekran i projektor (np. Panas AE2000)
 

ivf

New member
jeśli brać pod uwagę wspomniane przez Ciebie oszczędności prądowe to chyba lepiej jednak zawiesić 65" ;)
200W tv po 3000h kosztuje Cię 300zł, a przedstawiony projektor po tym samym czasie ponad 1000zł (za nową dobrą lampę) + podobny koszt prądu
 
Do góry