potrzebuję pomocy w wyborze TV

pardziak

Member
miałem co do rozmiaru i na razie przeszedł projekt 50 :))) ale cena się nie zmieniła maks 4 tysie ... więc VT ze swoją ceną ponad 5 tysi nie wchodzi w grę ...

nie cena nie uspokaja tyle że mam maksymalny budżet który jest nieprzekraczalny ...

wojteas podpiąłeś się w temacie 3d :))
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sporo wyjaśnia.
To brałbym tego Samsunga - tyle że ostrożnie z tym 3D - oczywiście chodzi o zdrowie.
 

wojteas

New member
odelglosc od ekranu to do 3m. Pokój mam 22m2.
telewizor ogladam przeważnie wieczorem, w oświetlonym pokoju.
wielkosc do to 40-42 cale, myslalem o telewizorach samsung 40d6500,
Bedzie to mój peirwszy telewizor, wczesniej miałem starego sonego z 95roku :p
chciałem podłaczyć do tego pewnie jakieś urządzenie kina domowego z DENONA albo cos tym stylu. Co do obrazu to nie wiem jaki to jest łagodny czy ostry, ponieważ nie mam porównania. Niem msui mieć WIFi nie jest mi to potrzebne, jedynie myslalem o podłączeniu do internetu. Nie chce 3d
 

pardziak

Member
dzięki kiki a wiesz jak sprawdzić ile chodzi już ten powystawowy ? bo może go łyknę ale nie chce żeby był za bardzo styrany życiem :)
 

wojteas

New member
chyba ze zaoferujesz cos lepszego, tak jak napisalem wczesniej nie znam sie wogole na tym i chciałbym zeby mi ktos doradził :)
 

/marek/

New member
kiki co byś wybrał ps59d550 czy ue55d6500

Witam, jak w temacie wielkość od 55"-60" 3D, źródło CP, TNK, PC, PS3. Pokój słabo nasłoneczniony, cena do 6k. Ewentualnie jaki inny model?
 
Do góry