Poszukuje TV 55 cali do gier/filmow HD

Karpaj

New member
Bez reklam
Raty 0% to temat rzeka, prawdą jest że zazwyczaj jeśli w ogóle są one dostępne, to nie w maksymalnej wartości, i często z obowiązkowym ubezpieczeniem (oczywiście z ubezpieczenia bankowego można zrezygnować, czasem wrzucają natomiast ubezpieczenie produktu od sklepu, z którego rezygnacja taka łatwa nie jest).
Saturn ma teraz chyba 50x0%, ale jak to realnie się ma - to trzeba by samemu sprawdzić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego mówiłem o wartości końcowej a nie o ratach 0% których to rat nie daje żaden bank na świecie. A są zawsze wliczone w cenę produktu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Cię też wierzysz w bajeczki.
Pokaż mi jeden bank na świecie co daje raty 0% ?
Przecież i tak płacisz wszystkie koszty które trzeb oddać bankowi.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Przecież i tak płacisz wszystkie koszty które trzeb oddać bankowi.
Pewnie że tak,nikt tu nie jest instytucja charytatywną
Jest tylko jedno małe ale , aby kupić TV w naszym kraju nie każdy jest w stanie wywalić jakieś tam pieniądze
a że kupując na raty 0% jest taniej niż kupić mega okazję w sklepie i wziąć na to zwykły kredyt to już wykazałem
Wniosek jest prosty nawet mega dobra cena dla fioletowych niebieskich czy przezroczystych nie doda kasy w kieszeni,a biorąc na taka okazję kasę w zwykłym kredycie zapłacimy więcej niż w scenariuszu 0%.
ale skupmy sie na temacie wyboru bo szczerze mnie interesuje co i jak to sie potoczy(ja nie biore na kredyt)
 

firekage

New member
Bez reklam
No proszę Cię też wierzysz w bajeczki.
Pokaż mi jeden bank na świecie co daje raty 0% ?
Przecież i tak płacisz wszystkie koszty które trzeb oddać bankowi.

Z racji pracy zawodowej ja w nic nie wierzę, zwłaszcza w zapewnienie każdego sprzedawcy, bez względu na towar, którym handluje - ja z racji pracy zawodowej czytam dokumenty...jak wspomniałem, raty 0%.

Jedyny problem przy "ratach 0%" to wciskanie ubezpieczenia towaru...a to potrafi podnieść cenę do poziomu, w którym raty 0% przestają de facto nimi być.

PS - dla Ciebie, jako klienta, który ma 0% nie jest ważne kto i jakie ma rozliczenie, ale to czy realnie po roku-dwóch zapłacisz łącznie tyle, za ile produkt stoi na regale. Jeśli ma np. cenę 2700, a ja po 2 latach płacę 2700 łącznie, w systemie ratalnym, to są to raty 0%, zaś w tym przypadku sprzedawca/sklep o takiej renomie może pozwolić sobie na kredytowanie towaru...
 

piteron

Active member
Bez reklam
i ja go stawiam na 1 miejscu
ale daje sobie tez jeszcze chwile na przemyślenia
Dzisiaj oglądałem L55WT60E Panasa i powiem szczerze że obraz tez jest bardzo dobry ,a i cenę jaka udało mi sie wynegocjować w Euro dawała dużo do myślenia
 

johnkruger

New member
i ja go stawiam na 1 miejscu
ale daje sobie tez jeszcze chwile na przemyślenia
Dzisiaj oglądałem L55WT60E Panasa i powiem szczerze że obraz tez jest bardzo dobry ,a i cenę jaka udało mi sie wynegocjować w Euro dawała dużo do myślenia

u mnie w mieście jest sklep, gdzie ten panas jest za 5700 zł, ale wole dolozyć 300 zł i mieć chyba tego samsunga
 

karimor

New member
Wczoraj kupiłem 55h7000
Poki co jestem szoku co ten tv robi z obrazem, a to dopiero cyfrowa naz. Nie miałem czasu podl dekodera. Widać 200Hz robi robotę. Smart - nie sądziłem że jest aż tak dobry! Pilot baja!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

johnkruger

New member
karimor - czekam na info. Ja dziś czekałem u mechanika i tak sobie myślałem o tym, jaka byłaby jakość obrazu, gdybym podpiął przez HDMI laptop do TV a nastepnie odpalił emulator ze starymi grami z automatów :D
 

johnkruger

New member
jeszcze mam dylemat...
h7000 za 6000 zł, czy h6400 za 4000 zł ...
jak czytam opinie, to dużo ludzi wybrało h6400, bo daje porównywalną jakość , a zostaje niezła sumka w kieszeni ...

Jak myślicie, czy warto dopłacać 2 tys do h7000 ? jeśli tak to dlaczego, jeśli nie, to dlaczego ;) ?

edit: inaczej h6400 - 4000 zł, h6700 - 4800 zł, h7000 - 6000 zł

kto mnie przekona do zakupu :) ?
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
ale po co ma ktoś przekonywać do zakupu
skoro napisałeś że dużo ludzi jest zadowolonych to pewnie maja rację.Tylko tu przypomina mi się powiedzonko o muchach że skoro tyle much jada łajno to pewnie ono jest dobre,pewnie dla nich tak ale czy dla reszty też?
Dla mnie osobiście to nawet 6700 i 7000 to dwa zupełnie różne TV
Jeśli by jeszcze rozpatrywać klasę cenowa to ok w tej klasie w której jest 6400 może i ma wybitny obraz
Ale dla mnie osobiście no cóż skoro ktos nie widzi różnicy 200Hz i 100Hz Micro Dimming,Ultra Clear Panel,procesor 4 rdzenie 1,8Ghz wbudowany sub to faktycznie nie ma po co wydawać 2 tys więcej
Ale ja osobiście najbardziej widzę różnice w podświetleniu tu niestety ale MicroDimming w wersji pro robi robotę,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz kasę to bierz H 7000
Dla członków forum jest specjalna cena
Kalibracja gratis
Radyjko gratis.
 

johnkruger

New member
witam
wiem, że to odgrzebany kotlet, ale zamówiłem w pobliskim sklepie, ale nie ma w hurtowni akurat ...
tak sie zastanawiam, czy nie kupić lepszego modelu samsunga, miedzy 6400 a 7000, nie mam tv cyfrowej tylko naziemna. Jakość obrazu najwazniejsza. filmy HD i konsola - do tego będzie uzywany. Czy zatem zostac przy 6400, czy połaszczyć się na coś lepszego?
 

piteron

Active member
Bez reklam
porównaj sam
dużo głosów jest że obrazowo sa bardzo podobne
płacisz dodatkowo za
natywną matryce 200hz
Ultra clear panel
Micro dimming Pro
wbudowany sub
podwójne tunery
Ja wybrałem h7000 ze względu na lepszą płynność,teraz tylko czekam na ofertę od naszego "handlowca"
p/s
teraz telewizja naziemna jest telewizja cyfrową
 

johnkruger

New member
piteron -
natywną matryce 200hz - przyda się
Ultra clear panel - przyda się
Micro dimming Pro - przyda się
wbudowany sub - nie przyda się, bo mam kino domowe
podwójne tunery - też nie potrzebuje, bo nie mam żadnej eNki, ani tego typu rzeczy i raczej nie będę miał

a h6700?
 

piteron

Active member
Bez reklam
H6700
Matryca 120 hz
Panel z powłoką antyodblaskowa
MicroDimming w wersji podstawowej mniej strew obsługuje
Brak suba
Podwójne tunery
 
Do góry