Philips 47PFS7509 test - czyli niezwykły model z potrójnym ambilightem i z subwooferem. Niech stanie się światłość !!!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 47PFS7509 test otwarty - dajemy więcej bo możemy dać więcej. Niech stanie się światłość !!!

Tegoroczne modele Philipsa powinny mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku.
A skąd może się brać taka ocena ?
Ano stąd że Philips jako pierwszy na rynku zastosował zupełnie innowacyjne rozwiązania.
Zastosował się do najważniejszych oczekiwań rynku wynikających z międzynarodowych badań.
140611_importance_of_drivers_for_planned_replacement_tv_purchases_by_market.png

Display Serach opublikował najnowsze badania oczekiwań klienta co do potrzeb telewizora.
Philips trafił bez pudła w pierwszą piątkę.

Matryca błyszcząca z dobrą powłoką antyrefleksową.
To model bez ramkowy wyposażony w Dual core, Multiroom, Miracast, 800 Hz odświeżania, 3D pasywne i 4 okulary w komplecie.

[youtube]NSe0mpW4AVM[/youtube]

F400063347-FMB-global-001

Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

Elegancka. Nowoczesna. Dopracowana. Precyzyjna. Niezwykle smukła forma firmy Philips. Nie powinno nikogo zaskakiwać, że coś tak smukłego wzbudza tak duże zainteresowanie, zwłaszcza, że wprowadza do wystroju pomieszczenia sporo wyrafinowania.

Telewizor jest cienki na całej długości.

Wymiary

Głębokość pudełka: 133 mm
Wysokość pudełka: 1140 mm
Szerokość pudełka: 1470 mm
Głębokość urządzenia: 35,8 mm
Wysokość urządzenia: 712 mm
Szerokość urządzenia: 1231 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 280 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 772 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1231 mm
Waga produktu: 19,5 kg
Waga produktu (z podstawą): 21 kg
Waga wraz z opakowaniem: 32,5 kg


Tuner/Odbiór/Transmisja

Telewizja cyfrowa: Freeview HD, Obsługa Astra HD+, DVB-T/T2/C/S/S2
Obsługa MPEG: MPEG2, MPEG4
Odtwarzanie wideo: NTSC, PAL, SECAM
Podstawa obrotowa.

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...m-niech-stanie-sie-swiatlosc.html#post1040581
 
Ostatnia edycja:

qwarz

New member
Podałeś wymiary chyba dla 55 cali.
Właściwe wymiary dla 47 cali ze strony Philipsa to:


Głębokość pudełka: 133 mm
Wysokość pudełka: 730 mm
Szerokość pudełka: 1550 mm
Głębokość urządzenia: 35,8 mm
Wysokość urządzenia: 616 mm
Szerokość urządzenia: 1061 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 241 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą): 677 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 1061 mm
Waga produktu: 13,7 kg
Waga produktu (z podstawą): 15 kg
Waga wraz z opakowaniem: 26,3 kg
Uchwyt ścienny zgodny ze standardem VESA: 400 x 400 mm
Subwoofer (szer. x wys. x głęb.): 28x75x460 mm
Waga subwoofera: 3,7 kg
 

qwarz

New member
@qwarz - wychodziło by na to że pudełko od 47cali jest większe niż dla 55cali?? chyba coś się nie zgadza :)

Dane ze strony Philipsa i nie o pudełko mi chodzi tylko o wymiary telewizora.
kiki podał,że 47 cali ma 1231mm x 772 mm a tyle ma 55cali natomiast 47 cali ma 1061mm x 677mm.
 

eedviking

Banned
Zgadza się , bo chyba sub też musi się zmieścić w opakowaniu. Mnie w szerokość(w pudełku) nie wszedł do auta 42", musiałem od tylca go zapiąć! już wyjaśnione? :-D
 

piteron

Active member
Bez reklam
dobra robota,chyba najszerszy opis ambilightu jaki kiedykolwiek czytałem
czekam na resztę i dobrą cenę:mrgreen: (oczywiście modelu 55 cali)
p/s
bardzo proszę o fotke całego TV w pełnej okazałości
 
Ostatnia edycja:

Dz11kson

New member
No nie jest źle . Zapowiada się pełen odlot . Obawiam się, że przez najbliższy tydzień wezmę urlop i będę rozkoszował się obrazem 2d jak i 3d :D Nie wspomnę o Playstation 4 :D:D:D

Już się nie mogę doczekać :)
 
Ostatnia edycja:

Dz11kson

New member
gdyby się jeszcze piło te badziewie .... to do jutra poczekasz na drugą część a i tak kupisz tv :)

Zastanawia mnie jedno czy brać tego philipsa 55 cali czy 4k jakiegoś w podobnej cenie :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
gdyby się jeszcze piło te badziewie .... to do jutra poczekasz na drugą część a i tak kupisz tv :)

Zastanawia mnie jedno czy brać tego philipsa 55 cali czy 4k jakiegoś w podobnej cenie :)

Wczoraj się trochę pobawiłem tymi 4k w niższych cenach i mam wrażenie, że procesory nie nadążają za tą rozdziałką. O ile w tv za 10k+ problemów nie było to w tych poniżej 8k wszystko się strasznie muliło. Plików z netu nie widziały (LG i Thomson) a fotki 4k przewijaly się ok 4 sek jedna (i nie była to kwestia ustawienia czasu wyświetlania)! Szczerze mówiąc to się ucieszyłem bo też nie wyobrażam sobie życia bez Ambi.
 
Do góry