Posiadacze Onkyo 608 łączcie się :)

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mostkowaliście końcówki mocy (BTL) w 1007,3007,5007 ... czy nikt do tego nie dotarł w instrukcji? Przyznać się :)
 

lkeda

New member
witam,
mam problem z ustawienien pilota od ONKYO aby mi obslugiwal tv SONY 46ex500.
po pierwszym wlaczeniu nie dzialal, wiec probowalem zaprogramowac pilota i nie wiem czy robie cos zle ale nadal nie dziala.
czy moglby ktos mi pomoc krok po kroku jak to zrobic...
oczywiscie czytalem instrukcje, lecz nadal nic nie dziala.
bede wdzieczny za pomoc.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Trzymasz przyciski tv i display razem aż zapali się dioda potem wpisujesz kod dioda mrugnie chyba 2 razy i tyle.Pozdro!
 

pimad

New member
Rozdzielczość OSD

Krótkie pytanie do użytkowników 608: z jaka rozdzielczoscią wyświetla Wam się OSD (setup)? Mam ustawiony HDMI out na 1080p a setup wyświetla mi się 576i (a ostatnio 420p)
Czy rozdzielczość setupu zależy od jakichś ustawień (nie znalazłem nic takiego)?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
blackninja 1007 ma mostkowanie?tam nie ma nic w instrukcji....zresztą po co mostkować?to ma sens jak ktoś ma wymagające kolumny do stereo.....
 

sancho80

New member
Panowie,

jak ustawic parametry w 608ce zeby moznabylo uzyskac dzwiek z telewizora po hdmi na KD?
wszystko podlaczone mam do ampka na olddzielnych wyjsciach hdmi.
telewizja to zwykly analog aster.
nie mam optycznego kabla.

czy jest to wogole mozliwe?
czytalem w instrukcji ze tam w ustawieniach powinno sie wlaczyc jakis kanal zwrotny ale nie moge dojsc do tego jak to wszystko poustawiac zeby szlo.
 

lkeda

New member
Panowie,
jak ustawic parametry w 608ce zeby moznabylo uzyskac dzwiek z telewizora po hdmi na KD?
wszystko podlaczone mam do ampka na olddzielnych wyjsciach hdmi.
telewizja to zwykly analog aster.

czy jest to wogole mozliwe?
czytalem w instrukcji ze tam w ustawieniach powinno sie wlaczyc jakis kanal zwrotny ale nie moge dojsc do tego jak to wszystko poustawiac zeby szlo.

powiem ci ze mialem ten sam problem i wychodzi na to ze po 3 czytaniu instrukcji dopiero zrozumialem co i jak (widocznie nie przykladalem sie wczesniej..)

ja zrobilem tak i zadzialalo (instrukcja to ONKYO PL str 51,52)
1. podlaczasz TV i Ampli kablem HDMI: szczerze mowiac to nie mam pewnosci cyz moj kabel HDMI to 1.4, ale dziala.
2. mam telewizor SONY 46ex500 i tylko jedno wyjscie HDMI (a mianowicie z numerkiem 1: poiada ARC: czyli kanal zwrotny audio ( audio return channel) inne nie posiadaja, zatem zwroc na to uwage jak jest u ciebie)
3. jak juz podlaczysz to w Ampli w ustawieniach w rozdziale Hardware-> HDMI -> Audio return CH (ARC) wybierz opcje ON
4. NAJWAZNIESZE: zeby wszystko zadzialalo to teraz musisz wylaczyc i TV i ampli
5. po ponownym wlaczeniu wystarczy nastawic w apli TV/CD i wszystko powinno hulac :)
mam nadzieje ze u ciebie tez zadziala.
 

pawel j

New member
Witam właśnie zakupiłem onkyo 608 i chcę używać pilota do mojej enki model ADB 2850 ST biały dekoder tylko nigdzie nie mogę znaleśc kodów do pilota może ktoś się natknoł i pomoże KOD chyba pięciocyfrowe
 

pkomp

New member
paweł zapomnij - pilot od onkyo ma swoje zaprogramowane fabrycznie....niestety tego nikt nigdy nie ustandaryzował dlatego jest jeden wielki burdel...
nigdy nie trafisz chyba że to będzie jakiś kod od napędu cd czy coś trafiony na chybił trafił :)
zadziała tylko to co onkyo zaprogramowało
 

BD

Member
Bez reklam
jest rada na pilot, troszke kosztowna ale komfort gwarantowany- polecam pilot'a od wyzszego modelu onkyo tzn. RC-747M cwaniak jest samouczacy- ja nim steruje 6 urządzeń nie tylko onkyo- sprawdza sie wysmienicie a jaka wygoda ;d........
 
Do góry