Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

leszekgd

Member
J aladowałem tez na Shield i v21 ale powiem szczerze ,że nie pamietam czy musiałem to zmieniać.
W kazdym razie wiesz,że nie możesz wykorzystywac tego samego API na dwóch urzadzeniach równocześnie ?

Klucze generowałem na podstawie poradnika z forum Kodiwpigulce. Na tym samym forum znalazłem "lekarstwo" ale większości zadziałało bez zmiany tego ustawienia.
Kodi na kompie używam tylko do eksperymentów ;) ale dzięki za info.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Oglądałem kiedyś na netflix serial archiwista. Drugi sezon jest dostępny na tvpvod i jest to płatne. Nie wykupie tego g... więc mam pytanie czy jest to dostępne w kodi np na fen czy jakiejś innej wtyczce? Znalazło mi go na FF ale niestey brak źródeł...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie da się tego zrobić inaczej jak przez przypożądkowanie danego pliku do pozycji w bazie filmów/seriali.
Ok.
A jak to obejrzeć ? :grin: Dźwięk już jest ;)
Polish_20230406_140549314.png

Oglądałem kiedyś na netflix serial archiwista. Drugi sezon jest dostępny na tvpvod i jest to płatne. Nie wykupie tego g... więc mam pytanie czy jest to dostępne w kodi np na fen czy jakiejś innej wtyczce? Znalazło mi go na FF ale niestey brak źródeł...
Wrzuć w chmurę RD ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Musisz mieć jeszcze torki z seedami ;)

Z polskim kontentem nie jest tak łatwo.
Bawiłem się Elementum i Gaią,ale generalnie jest tam lipa.
FF i MB Filmy też pozostawiają wiele do życzenia.
Obadam jeszcze Umbrellę...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
February 2023 - od razu 100% na RD ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czasem dobre demo z wybranymi scenami audio, lepsze jak serial/film.
Więcej emocji i adrenaliny ; )
Kiedyś robiłem takie demówki, bardzo pożądana treść przez wielu użytkowników systemów audio.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ewentualnie,na niektórych prywatnych trackerach,są streamery,naliczające dane...

Widać u Was w Fen,że konkretnie dzisiaj dodano film "65" (w lepszej jakości,a nie CAM) ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niby widać go w zakładkach trending/trending recent,ale np. Avatar,który ma już kilkanaście dni,jest przed nim.
Shazama znajduje mi tylko w 1080p (mam włączonych wszystkich providerów).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już mam w 4K,ale musiałem pobawić się znowu z Fen i Coco.

P.S.
Prosiłbym o skrócenie czasu edycji do 30 sek. :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chcesz bawić się w doklejanie audio ?
Jak nie masz szybszych dostawców,to ściągnij sobie remuxa np. z Electrot... ;)
 
Do góry