Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

damianusix

New member
Ktoś ma wiedze i zdolności do zrobienia wtyczki do subów z portalu animesub.info? Ewentualnie czy jest jakiś gotowiec do podstawienia kilku linijek kodu frazy wyszukiwarki z tego portalu i kompilacji?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już mam kolorki :grin:

A kręcąca się płyta? :grin:
Dla mnie całość playera, łącznie z kolorami i kręcącą się płytą jest najładniejsza i najbardziej intuicyjna.
Chociaż w Modzie jedynie przeszkadza mi zasłaniające czas trwania filmu okno wyboru napisów.
Więc trzeba sobie zapamiętać minuty i sekundy, a następnie można wchodzić w wybór, o ile oczywiscie napisów nie pobierze z automatu.

Masz na głównej skonfigurowane widżety?
U mnie się to kiedyś wysypało, ale wrzuciłem teraz tylko "nowości", te ogólne i te 4k.

20230402_204001.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Masz na głównej skonfigurowane widżety?
Nie bawiłem się tym,bo szukałem kręcącej się płyty :grin:
Pozaznaczałem w kilku miejscach te CDArty i upa,ale znalazłem rozwiązanie :grin:
dla Ezra czy FEN, to ustawienia (dodatku) > Metadata> (zaznaczyć) Include Extra Art
Nie pokazuje się jednak przy każdym filmie,przynajmniej u mnie.

A ten sklep Play,to w ogóle zapodał mi wersję 64-bit ?
Jakoś ukrywają to w informacjach o wersji ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W 90% płyta jest, nie pokazuje się w jakiś niszowych (lub nowych) produkcjach jak chociażby w takich jak zakładka Fen: Trening User List i Maturę Audiences. Niezle kwiatki tam są z lat 70/80-tych ; ) Lody na patyku się chowają

Btw. Do każdej zakładki na głównej, naturalnie można dodać swoją tapetę.
No i szkoda, że nie ma już dostępu do folderów gdzie można było podmienic tapetę już w samym Fen.
Generalnie można stuningować Estuarego (wizualnie)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to grubo,na koniec dnia,Kodi SAMO zmieniło mi kolor tła na pomarańczowy,z liśćmi podobnymi do zielska,a podświetlenia i pasek przewijania filmu,są na żółto :shock::grin:
A może to Mat pozmieniał zdalnie ? :mrgreen:
 

andrzeej

Member
A kręcąca się płyta? :grin:
Dla mnie całość playera, łącznie z kolorami i kręcącą się płytą jest najładniejsza i najbardziej intuicyjna.
Chociaż w Modzie jedynie przeszkadza mi zasłaniające czas trwania filmu okno wyboru napisów.
Więc trzeba sobie zapamiętać minuty i sekundy, a następnie można wchodzić w wybór, o ile oczywiscie napisów nie pobierze z automatu.

Masz na głównej skonfigurowane widżety?
U mnie się to kiedyś wysypało, ale wrzuciłem teraz tylko "nowości", te ogólne i te 4k.

View attachment 22292
A co to za skórka?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To ciesz sie, ze nie Walentynki.
Może masz włączone motywy - ustawienia skóry, dodatkowe...
Faktycznie miałem zaznaczoną opcję "włącz motywy (Walentynki,Wielkanoc,Halloween i Boże Narodzenie)" tyle,że nie przypominam sobie,abym ją włączał :grin:
Teraz znów mogę cieszyć się niebieściutkim kolorem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sam wiesz,że trzeba testować :grin:
Skórka jest w moim ścisłym topie.
Da się tam ustawić odpalanie trailera,po najechaniu na poster ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedyś chyba to u mnie działało, nie pamiętam, ale jak przytrzymasz dłużej przycisk na posterze i wejdziesz w extras, to tam masz m.in opcje trailer, tyle, że wymaga dodatku Youtube, którego u mnie nie można zainstalować. Ewentualnie w settingu Fen można ustawić, żeby po kliknięciu w poster odpalały się najpierw extrasy i tam przed seansem też masz wszystkie zakładki. Mat tu musi zaradzić, bo YT się nie instaluje i trzeba z repo. Nie chciało mi się w to bawić.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Da się tam ustawić odpalanie trailera,po najechaniu na poster ?
W dup..ie Ci się poprzewalało...! :-D

Nie , w tej skórce nie ma takiej mozliwosci .To tylko w Netfliksowych podróbkach.

Kiedyś chyba to u mnie działało, nie pamiętam, ale jak przytrzymasz dłużej przycisk na posterze i wejdziesz w extras, to tam masz m.in opcje trailer, tyle, że wymaga dodatku Youtube, którego u mnie nie można zainstalować

Zaraz będę grzebał to sprawdzę ale trailer odpalany poprzez extrasy FEN na pewno nie wymaga wprowadzenia klucza API.Więc nie ma zadnego zachodu z instalacją YT.

Mat tu musi zaradzić, bo YT się nie instaluje i trzeba z repo.

Z jakiego repo nie instaluje Ci się YT ?

ps.Kompilacje po 24.03.23 wymagają zaktualizowanego dodatku Input stream adaptive do własciwej pracy YT.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zatem u mnie nie dziala.
Wchodzę w "trailer" wybieram konkretny i pojawia się info: "FEN youtube plugin needed for playback". Chciałem ściągnąć, ale nie mogę go zainstalować. Co w takim razie trzeba ustawić i gdzie?
 
Do góry